Zihniyetiniz Yere Batsın ! Filenin Sultanlarına MHP’li Başkandan...

Zihniyetiniz Yere Batsın ! Filenin Sultanlarına MHP'li Başkandan Skandal Sözler

Zihniyetiniz Yere Batsın ! Filenin Sultanlarına MHP'li Başkandan Skandal Sözler

14 Ocak 2020 - 09:15

Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Filenin Sultanları’nın Tokyo’ya gidecek olmasına ilişkin sosyal medya hesabından önceki gün skandal bir paylaşım yaptı.

 

Birol paylaşımında, “Allahu Teala’nın örtünün vücut hatlarınız belli olmasın emrine karşı çıkarak, açılıp saçılacaksın, kendini teşhir edeceksin sonra da Tokyo’ya gidiyoruz diye sevineceksin. Dünya şampiyonu olsan ne yazar. Müslüman kadın adap ve haya sahibidir. Yaptığı her işte Allah rızası gözetir. Dinimize göre kadınlar kendi aralarında spor yapabilirler. Erkekler huzurunda açık saçık olarak değil” şeklinde yazdı. Başkan Şahin kendisini, “Müslümanım diyenin uyması gereken kurallar vardır. Müslüman bir kişi öyle bir kıyafet giyip erkek huzuruna çıkamaz” diyerek savundu.  

 

‘İSLAM ÜLKESİNDEYİZ’

Telefonla ulaştığımız başkan Şahin söz konusu paylaşımın kendisine ait olduğunu kabul ederek, “Bunu genel anlamda yazdım. Kamuoyu beni takip ediyor. Takipçimiz çok. Art niyet taşımıyoruz. Bizler İslam ülkesinde yaşıyoruz. Müslümanım diyenin uyması gereken kurallar vardır. Müslüman bir kişi öyle bir kıyafet giyip erkek huzuruna çıkamaz. Bu haram” dedi. 

Kaynak: http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/1714223/mhpli-baskandan-filenin-sultanlari-icin-skandal-paylasim.html

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • adem güner
    2 ay önce
    Başkan doğru söyledi.Ne var bunda yadırganacak.Kendisi kural koymadı ki.İslamın kurallarını söyledi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İstanbul Valisi Yerlikaya emekçilerle dalga geçiyor  48 saat evden çıkma diyor İstanbul’da 4,5 milyon çalışan işe gitmek için evden çıkmak zorunda.
İstanbul Valisi Yerlikaya emekçilerle dalga geçiyor 48 saat evden...
Flaş Haber: İçişleri Bakanlığı: Gece yarısından itibaren ticari taksilerin trafiğe çıkışı sınırlanacak
Flaş Haber: İçişleri Bakanlığı: Gece yarısından itibaren...