İYİ PARTİ'li Mehmet Kaya Kaleminden '' Arkadaşlar bu...
Mehmet Kaya

Mehmet Kaya

Mehmet Kaya

İYİ PARTİ'li Mehmet Kaya Kaleminden '' Arkadaşlar bu yazım bir gerçekçilik,siyasetle alakası yoktur.

02 Şubat 2020 - 12:22

Arkadaşlar bu yazım bir gerçekçilik,siyasetle alakası yoktur.

değerli takipçilerim,Zam üstüne zam oluyor,akp seçmeni memnun,muhalefet seçmeni isyana,nedeni sorarsanız,akp seçmenine ekonomi krızi etkilenmiyor.

Akp hükümeti yandaşların %78 ni işe almış,ekonomi kriz olsun,olmasın etkilenemez.Mühalefet seçmeni %90 işsiz,aç,sefalet içindeler.

Zaten akp genel başkanın isteği de bu,ya akp leşirsiniz,ya da böyle sürunursunuz anlamı,akp seçmeni nereden maddi,manevi darlığından,akp genel başkanın talimatı ile,muhalefetin vergileri ile kıpır kıpır akp yandaşlarına gizlice hem para,hem aş il ilçe başkanların nezdinde,dağıtılmaktadır.

Son dönem de istanbul kanalı örnek,ülkede bu kadar işsız varken,aç sefalet varken,artı dört yanımız düşmanla tehdit edilirken,istanbul kanalının yapımı caizmi,bana göre hayır,her suriye operasiyon masrafını eski para birimine göre,katırliyonları buluyor..

kimin parası bu,muhalefetin verdiği,bağış ve vergileridir.İstanbul kanalı açık ve net 31 mart istanbul seçiminin kaybetme acısıdır.Diyelim istanbul kanalı yapımı oldu,orda çalışanlar,arazi alanlar,iş yerine çevirenler kimler olur?yine akp yandaşları,kaynak paralar kimden,muhalefetin verdiği vergilerdir.

Anlaşıliyor ki,ya akp ye oy verirsiniz,ya da hepinizi süründürurum anlamı

Mehmet kaya haberasi ş.urfa il temsilcisi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar