Büyük HIRSIZ Var !
Karadenizli ASENA

Karadenizli ASENA

Ülkücü Kadınlar

Büyük HIRSIZ Var !

17 Mayıs 2019 - 08:17

Büyük Hırsızlık Var! 
Binali Yıldırım İBB için kullanılan oyların çalındığını bu sözlerle iddia etmeye başladı. Başta sonuçları kabullenen ve uzun süre sessizliğini koruyan Binali Yıldırım (muhtemelen) yukardan gelen emirle bir açıldı pir açıldı!
Yıldırım ile birlikte sahada ki diğer AKP li yetkililerde aynı cümleleri tekrarlamaya başladılar. Kaybedilen İBB seçimi için Hepsinin ağzında aynı söz var. Hırsızlık yaptılar!
Öyle ya AKP seçim mi kaybedermiş? 
Hemde İstanbu Belediyesini; olacak iş mi?

Hadi millet vicdanında meşrulaşmış olan bir seçimi iktidar gücüyle ve oluşturduğunuz yapı ile iptal ettirdiniz. Peki bu yüce millet, iradesine kastedenlere gerekli cevabı kurulacak yeni sandıklarda vermeyecekmi sanıyorsunuz. Siz her ne kadar sandıktan çıkanı görmek istemesenizde millet sandığa ne attığını gayet iyi biliyor.

Benim söylemek istediğim başka birşey var.
Ne diyorlar? Oyları çaldılar diyorlar. 
Demekle de kalmayıp 23 Haziran propagandalarını hırsızlık söylemi üzerine oturttular. 
17 Yıllık iktidarında defalarca hırsızlık suçlamasına maruz kalmış, öncesinde de İBB bünyesinde haklarında İSKİ den İGDAŞ'a AKBİL'den KİPTAŞ'a kadar onlarca yolsuzluk davası açılmış ve Rahşan affıyla durumu kurtarmış bir siyasi yapı olarak, propaganda söylemi için ''hırsızlık'' vurgusu çok talihsiz bir seçim değil mi?

Hırsızlık denilince milletin aklına ilk gelen şey sizce nedir?

 kaynak: ŞAHAP ÖZDEMİR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar