BİZİ KAHREDEN BOZKURT GÖRÜNÜMLÜ MANKURTLARDIR
Karadenizli ASENA

Karadenizli ASENA

Ülkücü Kadınlar

BİZİ KAHREDEN BOZKURT GÖRÜNÜMLÜ MANKURTLARDIR

18 Ağustos 2019 - 11:15 - Güncelleme: 18 Ağustos 2019 - 11:17

Bütün dinlerin, sistemlerin, ideolojilerin en büyük tahribatı dışardan değil kendi içlerine sinmiş mankurtlardan geldiğini unutmayalım. Bu tipolojiler bazen küçük hesaplar için bazen verilen görevi yapma adına aşk ve sevdaya dönüşen bir hikâyenin içine etmekten çekinmezler. Gaflet ve ihanet içinde zikzaklar çizen bir yapıları vardır. Muhakemeleri tam gelişmediği için güdülmeye de müsait tipolojilerdir. 
*
Bizlerde bu tipolojilerle mertçe mücadele edemiyoruz maalesef, zira sureti haktan göründükleri halde ajandalarını hep ikinci planda tutarlar.
*
Kal ile halleri arasında muazzam bir paradoksa sahipler. Bindiği dalı keserler, sahip oldukları organizmayı içten kemirirler. Bizler onları değil kırılan dala, kansere dönüşen hücreye odaklanırız. Oysa bu belirtilerin müsebbibi mankurtlar olduğu açık seçik ortadadır. Başarısızlıkları, beceriksizlikleri sonucu tufanlar koparırız. Oysa ne başarısızlık ne de beceriksizlik söz konusudur. Orada bilerek yapılan bir operasyon vardır. Bunu ne söyleyebiliyoruz ne de karşımıza bunu anlatabiliyoruz. Öyle bir durumdur yaşadıklarımız. 
*
Ağzımızı açsak ihanet, bozgunculuk haksızlık gibi yaftalarla muhatap olmaktan da kurtulamıyoruz. Oysa oynanan oyun ortada bunun için çok fazla akıllı olmaya da gerek yok. Buna rağmen akılımızla alay edilmesinin sıkıntısının yaşarken öfkelenmemek için kendimiz zor tutuyoruz. 
*
Sosyal bilimleri az buçuk bilenler Perşembe’nin gelişinin Çarşamba’dan belli olduğunu bilmelerine rağmen nedir bu kargaşaya sebep olanlar dediğimizde bilindik tevil hikayesi karşımıza çıkıyor. 
*
Beyler bu sıklet bu devasa yükü taşıyamıyor!
*
Dünyanın hiçbir yerinde başarısızlık ödüllendirilmemiştir, kriptolar baş tacı edilmemiştir, emek parazite kurban edilmemiştir, bilim müneccimliğe tercih edilmemiştir. 
*
Hak etmediğimiz saldırılarla hırpalanıyoruz, kriptolar utanmadan savunmalarıyla midemizi bulandırmaya, kimyamızı bozmaya devam ediyorlar. Onları hiçbir şartta Türk milliyetçileri kabul etmeyecektir.
*
Bizleri üzen bu olaylar karşısında sessizliğin bizleri toplum nezdinde daha da küçültmeye devam etmesi sürecidir. İrademizle bir sınav içindeyiz. 
*
Türk milliyetçiliği davası siyasi partilerin, liderin üstünde Türk’ün varoluş davasıdır. Bu davanın hiçbir ferdi basit oyunlar adına bu kutsal davayı tukaka etmeyecektir. Yine Türk milliyetçileri; sureti haktan görünen mankurtların ve her devrin liboşlarına prim vermeyecek kadar büyük ülkülere gönül vermiş bir inancın temsilcilerdir. 
*
Bizler yarın evlatlarımıza tatlı bir tebessümle bir hikaye bırakamayacaksak, ecdadımıza karşı görevimizi, torunlarımıza karşı sorumluluğumuz yerine getirememişsek bu hikaye bizim hikayemiz olamaz.

NOT: Yazı iyi parti kurucular kurulu üyesi sayın Abdullah alagöz'den alıntıdır

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar