NURLAR İÇERSİNDE YAT TALAT ABİM...
İlhan Şerafettin

İlhan Şerafettin

İlhan'ın Mavi Köşesi

NURLAR İÇERSİNDE YAT TALAT ABİM...

16 Kasım 2020 - 07:37

NURLAR İÇERSİNDE YAT TALAT ABİM... 

HaberAsi'nin içinden, ailemizin en güçlü abisi, belki hayat mücadelesini kaybettin ama inanki peşinden senin için dua eden çok güzel kalpler kazandın. 

Seninle HaberAsi sayesinde tanıştım. O kadar naif o kadar kibar o kadar alçak gönüllü birisin ki inan bana içinde ki baba şefkati beni çok mutlu etti. Hastaydın ama hastalık seninle çok uğraşmasına rağmen bir türlü seni yenemiyordu. Sen çok güçlüydün 2 kez bu hastalığı yendin. Kanser denen illet senden vaz geçmedi ama sen onu yenmesini bildin. Ezdin onu yendin 2 defa. O kadar güçlü o kadar ince düşünceli biriydin ki durumun kötü olsa bile kimse bilmesin üzülmesin diye hep sakladın. 3. defa o illet yine musallat oldu sana. Ama yorgun düşmüş bedenin bu sefer dayanmadı. Halbuki yeneceğiz dedin 3. Kez bunu yeneceğim bomba gibi tekrar aranızda olacağım dedin. Olmadı bu defa olmadı ve asla unutamayacağım 15 Kasım 2020 günü ebedi yolculuğa çıktın. Bizleri yani sevenlerini o kadar üzdün ki hiçbir ölüm bu kadar acı vermemişti belki de. 2020 yılı felaketler yılı olarak tarihe geçecek belki ama HaberAsi için daha acı bir yıl olacağı kesin. 

Sen belki artık aramızda olmayacaksın ama inan bana senin o güzel kalbin, iyi niyetin, naifliğin, her türlü acıya rağmen yüzünden eksik olmayan gülüşün, azmin hep bizlere doğru yolu gösterecek. Hepize örnek biri olacaksın. Seni asla unutmayacak ve hep özleyeceğiz. 

Ayrılığın zamansız oldu. Seninle daha çok güzel işler başaracağız diyorduk. Sensiz olacak bundan sonra ama senin önerilerin etkili olacak. Sen istedin diye bundan sonra istediğin herşey güzel olacak. HaberAsi senin istediğin yere gelecek ama sensiz olacak, buruk olacak. Sen belki bedenen aramızda olmayacaksın ama kalbimizin en güzel yerinde hep olacaksın sen kalbimizde hep yaşayacaksın. 

Rabbim seni cennet ile mükafatlandırsın Talat Abi. 
Dünyada uzun süre acı çektin ahirette mükafatını görürsün inşallah. 
15 Kasım tarihi bizim hep acı günümüz olacak. 
HaberAsi'nin Talat Abisi; sen her daim kalbimizde olacaksın. Bedenen olmasında HaberAsi'nin her bireyinin kalbinde edindiğin yerde olacaksın. 

Ah be Talat Abi sende versin Azrail'in peşine. Ama bu hep bilinsin ki HaberAsi olarak 
SENİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ TALAT ABİ.

15.11.2020

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar