ÇINARLAR AYAKTA ÖLÜR. ULU ÇINARLAR ASLA UNUTULMAZ!
İlhan Şerafettin

İlhan Şerafettin

İlhan'ın Mavi Köşesi

ÇINARLAR AYAKTA ÖLÜR. ULU ÇINARLAR ASLA UNUTULMAZ!

02 Aralık 2020 - 09:11

29 Kasım 2020 tarihinde Covid-19 virüsüne yenik düşerek hayatını kaybeden;  Benim için bir baba yarısı, ağabey, dost, siyasette gurur içinde birlikte yol yürüdüğüm yol arkadaşı ve sırdaş olan İYİ Parti Muş İl Başkanı Ramazan AŞIK'ın, Makam odasındaki fotoğrafı ve altında yazan yazıyı görenler duygusal anlar yaşamaktan kendilerini tutamadılar. 

Gün geçmiyor ki çok önemli değerler Covid-19 virüsü nedeni ile yaşamını yitirmeye devam ediyor. Bunlardan birisi de İYİ Parti Genel Başkanı Meral AKŞENER'in grup toplantısında bahsettiği ve andığı "İYİ Parti'nin abisi" Muş İl Başkanı Ramazan AŞIK oldu. 

Ramazan AŞIK başkan;   Muş ilimizin de sevilen, saygı gören, her derde derman olmak için tüm içtenliğini ortaya koyan,  en zor zamanlarda elini taşın altına koymaktan sakınmayan, ülkemiz iyi olsun doğru işler yapılsın hayali ile azmini ve heyecanını her kesime yansıtan önemli bir kişilik, örnek alınacak büyük bir değerdi.

Makam odasında asılı olan İyi Parti Genel Başkanı Meral AKŞENER ile çekilen fotoğrafı ve altında yazdığı yazı "ÇINARLAR AYAKTA ÖLÜR." ise, gidişi ile herkese bıraktığı önemli bir mesajdı.

Ramazan AŞIK başkanın talihsiz bir şekilde aramızdan ayrılmasının ardından ilimize gelerek varlığını gösteren ve hissettiren;

Bitlis İl Başkanı Ziya YOLDAŞ, Bingöl İl Başkanı Hasan KIZILBOĞA,
Batman İl Başkanı Kısmet ÇELİK,
Hakkari İl Başkanı Yaşar YORULMAZ,
SİİRT İl Başkanı Osman AYDAR, Hasköy İlçe Başkanı Aydın YÜCEKÖK,
Korkut İlçe Başkanı Tekin DEMİRTAŞ,
Malazgirt İlçe Başkanı Hikmet TAŞDEMİREL,
Bulanık İlçe Başkanı Mustafa Kemal ATİK,
Varto İlçe Başkanı Erdal ERHAN

Ramazan başkanın bıraktığı mirasa ve mesajına Muş il ve ilçeleri başta olmak üzere komşu illerimiz ile birlikte sahip çıkmak hepimizin görevi olacaktır.  

Ruhun şad, mekanın Cennet olsun Ramazan AŞIK başkan. Biz senden razı idik, Allah da senden razı olsun. 

Sen Çınar olarak ayakta öldün, bizleri sensiz bıraktın. Bizler de seni Ulu Çınar olarak bileceğiz ve unutmayacağız Başkanım.

Son Yazılar