İYİ Parti 1 Yaşında '' İYİ ' ki DOĞDUN ''
Hüseyin Göker

Hüseyin Göker

İYİ Parti 1 Yaşında '' İYİ ' ki DOĞDUN ''

25 Ekim 2018 - 01:40

İYİ Parti 1 Yaşında '' İYİ ‘ ki DOĞDUN ''

Büyük bir mücadele başlamıştı. Herkesin safını belli etmesi gerekiyor ama belli edemiyordu, büyük bir korku vardı insanlarda. Ailesi ile, işi ile , aşı ile tehdit edilen insanlar. Ve bu sayı gün geçtikçe artıyor umutlar tükeniyor hayaller yarım kalıyor yeşil bir yeryüzü mas mavi bir gökyüzü başka baharlara bırakılıyordu. Çocukların Anneannesi, Gençlerin Annesi, Yaşı büyüklerin Ablası pes etmiyor büyük bir azimle mücadele ediyordu. Gençler ve Kadınlar diyordu. Ağzından başka bir cümle çıkmıyor sürekli aynı şeyi tekrarlıyordu. Ve bu cümleleri TÜRK erkeklerini rahatsız etmiyor aksine Türk kadınlarının başarı ve azmini gördükçe daha çok yanlarında oluyorlardı. Yanına gençleri ve kadınları çekmek için mi yapıyordu tüm bunları? Kesinlikle #HAYIR.

Çünkü Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kadınları unutmadığını Kurtuluş Savaşından çıkar çıkmaz Türk kadınlarına hak ettiği değeri ve hakları verdiğini ve 1923 ‘te kurulan Türkiye Cumhuriyeti’ni Türk Gençlerine emanet ettiğini biliyor, unutmuyor, hatırlıyor ve gençlere Mustafa Kemal gibi O da inanıyordu.

Türk değilim diyen iktidara karşı tek başına mücadele ediyor, gittiği her yerde NE MUTLU TÜRKÜM diye haykırıyordu. Ambargolar uygulanıyor, hiç bir siyasetçinin maruz kalmadığı iftiralara maruz kalıyor ama her seferinde anlının akıyla çıkmasını biliyordu.

Aslında anlının akıyla çıkmasını bilmesini gerektiren hiçbir şey yoktu. Yüce dinimiz İslam’ı kullanarak her seferinde bizim Allah’ımız var diyen iktidara Allah’ın hırsızların, arsızların, bayrak ve millet düşmanlarının yanında olmadığını, İYİ ’lerin yanında olduğunu ispat ediyor, çünkü hakkında çıkarılan her dedikoduya gerçeklerle savaş açıyor ve kazanıyordu. Atılan iftiralar üzerine yapışmıyor hak ettiği yere gidiyordu.

Sonra biz gençlerin #ANNE diyerek sevdiği kadın İYİ insanları yol arkadaşı edinerek doğru kararlar vererek halkın ve Hakk’ın yanında olarak yol arkadaşlarının sayısını arttırıyor tek başına başlayan mücadele çığ gibi büyümeye devam ediyor, köy köy geziyor, girmedik ev sıkmadık el bırakmıyordu. Çığ gibi büyümeye devam eden siyasi hareket bir davaya dönüşüyor ve bu davanın adına TÜRK’ lük diyorlardı. Çünkü TÜRK yurdunda Türk’ler mülteci muamelesi görüyor ve bu davaya inanmış insanları bu durum çok rahatsız ediyordu.

Yine de iktidarın medya gücü ve para gücü ile iftiralarla yıldırmaya çalışması vatandaşlarda korku yaratıyor umutlar tükeniyor GÜNEŞ’in terk ettiği ülke haline geliyordu Türkiye.

Tüm bu yapılan zulme kayıtsız kalmayan bir avuç İYİ insan daha fazla dayanamadı ve gerekirse öleceğiz ama güneşli günleri bugünün çocukları yarınlarda görmeli diyerek Korkuya tasma takıp Türk’lerin son kalesini inşa ettiler.

Ve Takvim yaprakları 25 Ekim 2017‘yi gösterdi.

Ve Bir GÜNEŞ Doğdu.

TÜRK yurdu TÜRKİYE CUMHURİYETİ’nin üzerine doğan bu GÜNEŞ’e İYİ Adı Verildi.

İYİ PARTİ 1 YAŞINDA. AD GÜNÜN KUTLU OLSUN. İYİ’ ki DOĞDUN.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

 

Hüseyin GÖKER

 

Son Yazılar