1071'DEN 2019'A BU SEFER AKŞENER GELİYOR
Hasan Sami Özvarinli

Hasan Sami Özvarinli

Hasan Sami Özvarinli

1071'DEN 2019'A BU SEFER AKŞENER GELİYOR

12 Ekim 2019 - 12:22

1071’DEN 2019’A BU SEFER AKŞENER GELİYOR
Kahraman Türk Ordusunun bölücü unsurlara ve terör örgütlerine karşı başlatmış olduğu sınır ötesi operasyonun şafağında, ülkeyi siyaseten bir uçurum kenarından kurtaran İYİ Parti Genel Başkanı sayın Meral Akşener hanımefendi Malazgirt meydan muharebesinin yapıldığı Muş’tan yurt gezilerine başlıyor, İYİ Partili belediyeleri söz verdiği gibi ziyaret etmek üzere yola çıkıyor.
Ordumuz sınır ötesinde çetin bir mücadele içindeyken siyasi çekişmeleri bir kenara bırakarak bir sancak altında toplanma zamanıdır, Al Bayrak Partisi altında bir olma vaktidir diyen Sayın Meral Akşener, o kutlu sancağı yeniden tutup kaldırmak üzere Muş’a gidiyor…
Meclisteki Grup konuşmasında “Medeniyet inşa etmek Türkler için tarihin emridir” diyen sayın Meral Akşener, Türk devletinin sekteye uğratılmış, yok edilmeye çalışılmış medeniyet mirasını yeniden kaldığı yerden inşa etmek üzere inanmış kadrolarıyla birlikte Muş’tan yeni dönemin başlangıcını yapıyor.
Alparslan’ın Türk milletine vatan toprağı yaptığı Anadolu ilelebet Türk milletindir bunda şüphe yok lakin 17 yılın kinle, nefretle, ayrıştırmakla geçen ve tüm devlet mukaddesatının ayaklar altına alındığı kirli sayfalarını artık geride bırakıp güzel müreffeh yarınlara doğru ilerleme zamanıdır.
Bu felaketlerin sınırında iken Türk milletinin yüksek feraseti sayesinde hayat bulan İYİ Parti, büyük bir başarıya imza atmıştır, dünyada eşine az rastlanır bir siyasi hamle ile vatan mücadelesini siyaset arenasında en çetin şekilde icra etmiş ve büyük oranda da başarılı olmuştur.
Elbette daha yapılacak çok şey vardır.
Neticede bu zafer Türk milletinindir. Şimdi yeniden medeniyetimizi yükseltme ve daha ileriye götürme zamanıdır.
“Fıtrat değişir sanma bu kan yine o kandır!” düsturu ile mücadeleye devam edip şanlı medeniyet tarihimizin cihana hükmetmiş devletlerini yeniden canlandırma zamanıdır. Daha önce bunu pek çok defa başaran Türk milleti, yeniden başarmaya elbette muktedirdir. Bunun için tek engel umutsuzluğa kapılıp tembellik göstermektir.
Bu başarıları sağlamak için köy köy, şehir şehir ciddi bir disiplinle çalışıp tüm halka İYİ Parti politikalarını anlatmalıyız. Sayın Genel Başkanımız, bitmeyen enerjisi ile karış karış yurdu gezerken biz İYİ partililer olarak bulunduğum ilçe ve ilde bu kutlu yürüyüşe desteklemeli samimi bir şekilde yüreğimizi ortaya koyarak teşkilatımızla beraber çalışmalıyız.
Tüm medeniyet tarihimiz şunu ortaya koymuştur ki, Türk milletinin en büyük özelliklerinden birisi Teşkilatlanma kabiliyetidir. Bununda son zamanlardaki en büyük başarısı İYİ Parti olmuştur. Bu vakitten sonra teşkilatlarımızı büyütmeli ve bu güzel siyaset anlayışını yarınlara taşımalıyız.
25 Ekim 2017’de kurulan İYİ Parti kısa zamanda büyük başarılara imza atmıştır. Başarılarını cesur kadroları sayesinde gelecek nesillere aktarmaya devam edecektir.
Allah’a emanet olunuz.
Dr. Hasan Sami Özvarinli

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar