İYİ PARTİ Kurucular Kurulu Üyesi Abdullah Alagöz ''...
Abdullah Alagöz

Abdullah Alagöz

İYİ Bir Türkiye İçin

İYİ PARTİ Kurucular Kurulu Üyesi Abdullah Alagöz '' Bazı Kişi Ve İsimler Üzerinden Partiye Linç Girişimi Yapılıyor ''

15 Ağustos 2019 - 18:39

Değerli dava arkadaşlarım; 
*
Önceden bildiğimiz bazı şahsiyetler üzerine partimize karşı bir linç girişimi başlatılmış durumda. 
*
Herkesin bilmesini isteriz ki; partimizin Genel başkanı Sayın Meral AKŞENER ve İYİ PARTİ’ye vücut veren cumhuriyetin kuruluş felsefesine, Türk milliyetçiliğine, Üniter devlet anlayışımıza ve Vatanın bölünmez bütünlüğüne gönül vermiş olan bizlerin oluşturduğu partimizde Türk milletine halel getirebilecek her türlü oyunu bertaraf edecek güce sahip olduğumuzu burada ilan ediyorum. 
*
Partimizin program ve tüzüğü bizim yol haritamızı belirlemektedir. Programımızda belirtilen hususlara iman etmemiş, etnik bölücülük gibi zihinleri; cemaat, tarikat aşiret gibi milletleşme öncesinde kalmış kişiler ya da grupların partimizde yeri olmayacaktır! 
*
İYİ PARTİ’yi laboratuvara alanlar birde ayna da kendilerini görsünler. Ancak bizlerde içimizdeki ayrık otlarını bir şekilde bu bünyeden atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bu konuda başta Sayın Genel başkanımız olmak üzere camiamız da çok hassastır. 
*
İYİ PARTİ kendi problemlerini çözecek güç ve iradeye de fazlasıyla sahiptir. 
*
Eğer tabana güvenilseydi, tabanın sesi dinlenseydi bugün yaşadıklarımızın hiçbiri olmayacaktı. Burada sadece üzerinde partimizi karaladıkları kişiler değil onların divana taşınmasına yardım eden ve maalesef hukuku çiğneyenlerinde vebali vardır. 
*
İYİ PARTİ üç beş kişinin ikbal oyunlarından çok daha büyük bir camiadır. 
*
“Amasız, fakatsız” demokrasi, istişare, hesap verebilirlik ve şeffaflık gibi ilkeler partimiz üzerinde oynanmakta olan oyunları bozacak yegane yöntemdir. Partimize ve Sayın Genel Başkanımıza güvenimiz tamdır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar