Yandaş İsimden 30 Ağustosu kutlayanlara Çok Ağır Hakaret -...

Yandaş İsimden 30 Ağustosu kutlayanlara Çok Ağır Hakaret - 'Köpekler “30 Ağustos zafer bayramlarını” kutluyorlarmış' -

30 Ağustos 2020 - 20:01

Pelikan grubu ve Fatih Tezcan'a yakınlığıyla bilinen Hasret Yıldırım, 30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili skandal bir paylaşımda bulundu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 'Köpekler “30 Ağustos zafer bayramlarını” kutluyorlarmış' ifadelerini kullandı. Yıldırım, daha önce de Atatürk'e defalarca hakaret etmişti.

Ayasofya'nın açıldığı gün Fetih TV'ye "Hilafet nereden battıysa oradan kalkacak" diyerek hilafet çağrısı yapan ve Ayasofya'nın açılmasının hilafetin kalkışının ilk adımı olarak nitelendiren Hasret Yıldırım isimli şahıs, bu kez de 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı hedef aldı.

Pelikan grubu mensubu, Atatürk düşmanı Fatih Tezcan'a yakınlığı ile bilinen Yeni Söz gazetesi yazarı Hasret Yıldırım, sosyal medya hesabından Zafer Bayramı ile ilgili çirkin ifadelerde bulundu.

Hasret Yıldırım yaptığı paylaşımda ''KÖPEKLER “30 Ağustos zafer bayramlarını” kutluyorlarmış. Hâlbûki vakti zamanında, bunların bir akrabası, resmini taşıdıkları m.kamâl’ı ısırdı diye; öldürüldükten sonra, içine saman doldurulup Anıtkabir’de sergilenmeye başlamıştı. Hey gidi Fox! Ormanı yakan kibrit senden'' ifadelerini kullandı.

Sarf ettiği küstah ve saygısız sözler sosyal medyada büyük tepki topladı.DAHA ÖNCE DE ATATÜRK'Ü HEDEF ALMIŞTI
Daha önce de Atatürk’e yönelik “Ulu mikrop” ve ''atam bombası'' ifadesini kullanmış olan Yıldırım, halkı kin ve nefrete sürüklemesine rağmen herhangi bir hapis cezası almadı.

Son olarak Ayasofya'nın açıldığı gün röportaj yapan Fetih TV'ye konuşan Hasret Yıldırım "Ayasofya kararı Mustafa Kemal'in mezarının açılarak kemiklerinin sokağa atılması demektir. İşte Müslümanlar bu şuurda olursa mevzuyu çözerler. Biz bugün o kemikleri sokağa attık'' ifadelerini kullanmıştı.

HİÇBİR CEZA ALMADI
Kullandığı haraket dolu, provake edici ve milli duyguları zedeleyici sözlerin ardından büyük tepki gören Hasret Yıldırım'a herhangi bir yaptırım uygulanmaması dikkat çekti.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Ahmet Toprakci
  3 hafta önce
  İnsan olmak zordur,İnsan gibi yașamak hele dahada zor.Bașkalarının yediği ile karnını doyurmaya ҫalıșan böyleleri insani duygulardan mahrum olmuș bir zavallıdır kendisine acımak gerek.Ҫünkü kendi kendini itibarsızlaștırmayı marifet sanıyor.Yazık...
 • Hakan ardıç
  3 hafta önce
  Senin gibi adi şerefsizler bir köpek kadar dahi olamaz ki sen ekmeğini yediğin suyunu içtiğin bu vatanın gerçek kurtaricilarina dil uzatacak kadar namussuz ve hayasız bir mahluksun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İYİ Parti Denizli İl Başkanı Akışık'tan Yoksul Öğrencilere Anlamlı Kampanya ! İmkanı Olan Olmayana Destek Olacak
İYİ Parti Denizli İl Başkanı Akışık'tan Yoksul Öğrencilere...
İYİ PARTİ TBMM GRUP BAŞKAN VEKİLİ, LÜTFÜ TÜRKKAN: TÜRKİYE 2021’DE ERKEN SEÇİME GİDECEKTİR
İYİ PARTİ TBMM GRUP BAŞKAN VEKİLİ, LÜTFÜ TÜRKKAN: TÜRKİYE...