Ve Açıkladı ’Millet İttifakı’nın adayı kim olmayacak belli...

Ve Açıkladı 'Millet İttifakı'nın adayı kim olmayacak belli oldu'

Ayrıntılar için TIKLAYINIZ

Editor: Süperadmin
20 Ocak 2022 - 10:14

Korkusuz yazarı Ahmet Takan, "Parçala, böl, kamplaştır, herkesi birbiri ile kavga ettir siyaseti ile ülkenin bir 5 yılını daha kapmaya heves edenlere kötü bir haberim var!.." diye yazdı.

Takan, bugün kaleme aldığı "Millet İttifakı’nın adayı 'kim olmayacak' belli oldu…" başlıklı yazısında Millet İttifakı'nın adayının kim olmayacağını öğrendiğini yazdı.

"Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı kim olacak?. Doğal olarak bu sorunun cevabı çok merak ediliyor. Son dakikaya kadar cevap bulabileceğimizi sanmıyorum. Ancak, çok iddialı bir şekilde 'kim olmayacak' sorusunun yanıtını bulduğuma inanıyorum. 

 

Cumhur İttifakı’nın, Erdoğan’ın karşısına eski bir AKP’li çıkarılsın da seçimi güle oynaya kazanalım hevesi boşa çıkacak… Konuştuğum, CHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi kurmayları, liderlerin Erdoğan’ın karşısına eski bir AKP’li ismin çıkarılmaması konusunda net kararlılık içinde olduğunu söylüyor." ifadelerini kullanan Takan, yazısını şöyle sürdürdü:

 

"Yani; Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı, Abdullah Gül olmayacak… Ali Babacan olmayacak… Abdüllatif Şener olmayacak… El altından, sessiz sedasız, derinlerden kulis yapan diğer eski AKP’lilere de itina ile duyurulur!.."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'' Kimin Aday Olamayacağını Akşener'den Öğreneceğiz ''
'' Kimin Aday Olamayacağını Akşener'den Öğreneceğiz ''
AKP'ye yeni üye kaydı bıçak gibi kesildi | hiç kimse üye olmak istemiyor
AKP'ye yeni üye kaydı bıçak gibi kesildi | hiç kimse üye olmak...