Tanju Özcan’dan AKP’li Arzu Aydın’a: İşte sana samimiyetini...

Tanju Özcan'dan AKP'li Arzu Aydın'a: İşte sana samimiyetini gösterme fırsatı Al Suriyeli 3 çocuğu evlat edin bizde özür dileyelim

Tanju Özcan'dan AKP'li Arzu Aydın'a: İşte sana samimiyetini gösterme fırsatı Al Suriyeli 3 çocuğu evlat edin bizde özür dileyelim

Editor: Süperadmin
27 Temmuz 2021 - 17:43

CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, AKP Bolu Milletvekili Arzu Aydın'ın mülteciler hakkında kendisine yönelttiği eleştirilere sosyal medya hesabından yanıt verdi.

CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan Suriyeli mülteciler hakkında açıklamalarını eleştiren AKP Bolu Milletvekili Arzu Aydın'a sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Özcan, "Sayın Arzu Aydın; eğer bu kadar samimi isen, göçmenlere annelik duygusuyla sahip çıkıyorsan işte sana samimiyetini gösterme fırsatı.3 göçmen çocuğa bakacak kadar maaşın var. 3 çocuğu evlat edin bende sizden özür dileyim." ifadelerini kullandı.

Arzu Aydın, "Köroğlu'nun diyarı, Tabiatın Kalbi Bolu'muzu faşist ve ırkçı söylemleriyle gündeme getiren Bolu Belediye Başkanı'nı şiddetle kınıyorum. Uluslararası anlaşmalara, anayasayamıza ve mevzuata aykırı bu ayrıştırıcı söylemleri en başta bir anne olarak kabul etmemiz mümkün değildir." ifadelerini kullanmıştı.

Tanju Özcan'ın paylaşımı şöyle oldu:

Sayın Arzu Aydın; eğer bu kadar samimi isen, göçmenlere annelik duygusuyla sahip çıkıyorsan işte sana samimiyetini gösterme fırsatı.3 göçmen çocuğa bakacak kadar maaşın var.

3 çocuğu evlat edin bende sizden özür dileyim. Takdir Bolu kamuoyunundur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TİYAD Başkanı Altıparmak'tan Ankara Kulübü Başkalığına Seçilen Metin Özaslan'a Tebrik
TİYAD Başkanı Altıparmak'tan Ankara Kulübü Başkalığına...
İYİ Partiye Katılımlar devam ediyor ! Babaeski'de Günlük üye rekoru kırıldı
İYİ Partiye Katılımlar devam ediyor ! Babaeski'de Günlük üye...