SONDAKİKA: Vatandaşlar Ayaklandı AKP’li Başkana İstifa...

SONDAKİKA: Vatandaşlar Ayaklandı AKP'li Başkana İstifa Çağrısı

SONDAKİKA: Vatandaşlar Ayaklandı AKP'li Başkana İstifa Çağrısı

14 Şubat 2020 - 22:02

Sultanbeyli'de vatandaşın tapu ve tebligat sorunu çözülemedi. Açıklanan rayiç bedelinin yüksek olmasına tepki gösteren vatandaşlar görüşemedikleri AKP'li Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’e istifa çağrısı yaptı.

Sultanbeyli’de vatandaşın mağdur olduğu tapu ve tebligat sürecinde yeni bir gelişme yaşandı.

Tapu ve tebligatların dağıtılması mağduriyetin çözüleceği konusunda vatandaşı umutlandırırken rayiç bedelinin yüksek olması tartışmalara neden oldu.

Fahiş fiyatlara tepki gösteren vatandaşlar Cuma namazı çıkışında bir araya gelerek durumu protesto etmek istedi.

 

Sultanbeyli Kent Meydanı’nda toplanan vatandaşlar burada bir basın açıklaması düzenledi.

Onlarca vatandaşın bir araya geldiği protestoda belediye binasının önüne gidilerek başkanla konu hakkında görüşülmek istendi. Yalnız binaya giden vatandaşlara AKP'li Başkan Hüseyin Keskin’in makamında olmadığı söylendi.

Bunun üzerine vatandaşlar “Başkan istifa” sloganları attı. Öte yandan İYİ Partili yetkiler vatandaşın yanında oldukları mesajını vererek haklı mücadelelerine destek verdi.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • anti-gundi
  7 ay önce
  noldu *** gundiler
 • AKP Yİ YIKIN O BİR İNGİLİZ-ABD KURULUŞUDUR. ÜLKEMİZİ YIKMAYI HEDEFLİYOR.KISA ZAMANDA SİYASETÇİLERİN
  7 ay önce
  AKP BİR İNGİLİZ_ABD KURULUŞUDUR. ÜLKEMİZİ YIKMAYI HEDEFLEMİŞTİR. SİYASETÇİLERİNİN SORGULANMASI VE CEZALANDIRILMASI GEREKİYOR.DEVLET YIKMA SUÇLARI HUKUKUMUZDA KAYITLIDIR.CEZALARI DA AYNİ ŞEKİ;LDE BELLİDİR.FAZLA BEKLEMEDEN BU İŞİ BİTİRMEK ÜLKEMİZ AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİDİR.DÜRÜST İNSANLARIMIZA GÜVENİYORUZ:SEÇİMLE FALAN OYALANMAK ZAMAN KAYBIDIR
 • Mürüvvet HAPPEL
  7 ay önce
  EVET AYNEN ÖYLE DOĞRU..BU ÜÇ MİLYARDER AMERKAN YAHUDİLERİ BUNDAN (ZAMANINI TAM OLARAK HATIRLAMIYORUM,BU PLANLARIN YAPILDIĞİ ZAMAN) BİR KİTAP OKUMUŞTUM. DÜNYA NÜFUSU ARTTIKÇA YETİŞTİRİLEN YİYECEKLER YETMEYECEK.ŞİMDİKİ YERALTI KAYNAKLARIMIZ DA TÜKENECEK.FAKAT ORTA DO GELECEK ZAMANIN YERALTI KAYNAKLAR DEPOSU. YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM 30 YIL ÖNCE YAZILMIŞ DİYE YAZIYORDU BEN OKUDUĞUM ZAMAN 18 .20 YAŞLARİNDAYDIM.. ORTA DOĞUYU KARIŞTIRIP BU KARIŞTIRMA IŞÌ ĪÇİNDE ORDAKI ÜLKELERDEN KİŞİLER BULACAĞIZ.BU KİŞİ VEYA KİŞİLER. ORADA BOP EŞ BAŞKANI OLARAK ÇALIŞACAK SAVAŞLAR ÇIKARACAK .O ÜLKELER ARASINDA SAVAŞLAR OLUNCA ĪŞGÄLLER VE PARÇALANMALAR OLUŞACAK.VE BÖLÜNECEK KÜÇÜK ÜLKECIKLER OLUNCA AMERİKA BUNLARA YARDIM BAHANESİYLE YERALTI KAYNAKLARINA KONACAKLAR VE DÜNYADAKİ INSANLAR SAVAŞLARLA AZALAÇAK. ONLARA BİZLERİ KÖLE GİBİ KULLANACAKLAR.BİZDEKİ ZENGİN BOR MADENİ .VE DOĞUMUNDA PETROL YATAĞI DA BUNUN İÇİNDE. BU ĪŞGÄLLER İÇİN SEÇİLENLERDEN BİRİSİ DE BİZİM BOP EŞ BAŞKANIMIZ.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İNCİRLİOVA'DA BİR İLK
İNCİRLİOVA'DA BİR İLK
İYİ Parti Konya İl Başkanı Av. Gökhan Tözoğlu'ndan Gündeme Dair Dikkat Çeken Açıklama
İYİ Parti Konya İl Başkanı Av. Gökhan Tözoğlu'ndan Gündeme...