Sondakika Haberi: İYİ Partide 2 Başkan Disipline Sevk edildi

Sondakika Haberi: İYİ Partide 2 Başkan Disipline Sevk edildi

Editor: Süperadmin
15 Eylül 2021 - 18:43

İYİ Parti Aydın İl Başkanlığı, İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak ile Kuyucak İlçe Başkanı Ömer Kılınç'ın parti il sekreterine telefonla hakaret ettikleri gerekçesiyle disipline sevk etti.

İYİ Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak ile Kuyucak İlçe Başkanı Ömer Kılınç İl Disiplin Kurulu'na sevk edildi.

Partinin İl Sekreteri Şafak Akdoğan'a telefonla hakaret etmekle suçlanan başkanlar hakkında tüzük kurallarının uygulanacağı öğrenildi.

Kuyucak İlçe Başkanı Ömer Kılınç

Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak, disipline sevk edildiğini posta yoluyla gelen tebligattan öğrenmesinin içini acıttığını söyledi.

İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak

“HANGİ SUÇU İŞLEDİĞİMİ BİLMİYORUM”

 

Gönderilen yazıda hangi tüzüğe göre ve hangi disiplin suçunu işlediğine dair hiçbir bilgi olmadığını ve hiçbir belge sunulmadan yargı mercii gibi tüzük dışına çıkılarak talihsiz bir işlem başlatılmış olduğunu söyleyen Alak, “Kuruluşundan bu yana verilen her görevi yapabileceğini kanıtlamış olmanın huzurunu yaşarken il yönetimi tarafından disipline sevk edilmiş olmamız kul hakkına girmektedir. Temsil ettiğim İYİ Partimizi ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'i iktidara taşımak için gece gündüz demeden ailemizden ve arkadaşlarımızdan feragat ederek çalışmamızın karşılığının disipline sevk edilmek değil aksine daha da ödüllendirmek olmalıdır. Biz nelerle mücadele ediyoruz, karşılığına bakın. Olacak gibi değil” dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İYİ OLACAK ☀️
    1 ay önce
    Bu Ahmet Alak soytarısından herşey beklenir gece gündüz çalışıyomuş ya*** ilçe binası 7/24 kapalı gençleri partiden uzaklaştırdı belediye seçimlerinden bu yana gençler partiye giremiyor partiyi dağitti belediye kazanı*** yerde İYİ partiyi bitirdi.Kendi yönetimi bile dağılmış durumda şuan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MHP'li Eski Millet Vekili Cumhurbaşkanlığına Adaylığını Açıkladı
MHP'li Eski Millet Vekili Cumhurbaşkanlığına Adaylığını...
Atanmış Bakan Mustafa Varank'tan skandal açıklama: Akşener'in kimlerle konuştuğunu takip ediyoruz
Atanmış Bakan Mustafa Varank'tan skandal açıklama: Akşener'in...