Sedat Peker’den Yeni Açıklama: İnsansız Hava Aracı Hibe...

Sedat Peker'den Yeni Açıklama: İnsansız Hava Aracı Hibe Edilmiş

haberin detayı için tıklayınız

Editor: Süperadmin
09 Mayıs 2021 - 10:35

"İnsansız hava araçları oraya, ben Türkiye’ye. Şu anda bulunduğum Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai, İtalya izin veriyor, Fas izin iptal."

Sedat Peker, AKP’li Tolga Ağar’ı, eski Bakan Mehmet Ağar’ı, Serhat Albayrak liderliğindeki Pelikan grubunu hedef alan videolarına devam ediyor.

Kendisinin Pelikancıların kontrolündeki bir diziye karakter olarak sokulmasını dile getiren Peker, “Beni dizi karakterlerine sokun siz o zaman göreceksiniz. O zaman vallahi göreceksiniz. Dünyada birinci haber nasıl olunuyormuş göreceksiniz” tehdidinde bulundu. Peker’in tehdit ifadelerinde sık sık ‘okyanus’ demesi dikkatleri çekti.

Peker, Kazakistan uyruklu Yeldana Kaharman’ın ölümüyle ilgili gazetecilerin haber yapmadığına işaret ederek, “Bana organize suç örgütü lideri diyorsunuz maaşınızdan olmamak için. Şunu yaz bunu yazma. Siz gazeteciniz. Dün ben Türkiye’nin en iyi işadamı ödülünü aldım. Halkın oyuyla en yardım sever işadamı ödülünü aldım, Türk dünyası hakanlık ödülünü aldım. Hani ben işi iş adamıydım. Hani benim polis korumalarım, en muteber adamdım. Ne oldu suç örgütü lideri olduk. Bir düşünün” diye konuştu.

Peker, “Siz bana böyle yaptınız. Ben de bana böyle yapanlara her şeyi yaptım. Ödeşmek adettendir ama intikamı sevmeyiz, kesin ödeşiriz Allah’ın izniyle” dedi.

HAKAN FİDAN İDDİASI

 

Mehmet Ağar ile arası açık olan Hakan Fidan ile Peker’in birlikte hareket ettiği iddialarının gerçek olmadığını belirten Peker, “Benim böyle büyük hayallerim yok. Benim temiz toplum, bağırsaklar boşalsın hayalim de yok. İnsanın olduğu her yerde kir vardır” diye konuştu. Peker, Pelikancıların yeni hedefinin Hakan Fidan olduğunu da iddia etti.

Peker, eski Bakan ve Erdoğan’ın damatı Berat Albayrak’ın abisi Serhat Albayrak’a hitaben ise şunları söyledi:

“Eşkıya dizisi var ATV’de oynuyor. Turkuvaz grubunda, Serhat Albayrak, Berat Albayrak beyin abisi. Esas tehlikeli beyin hep o derler. Dizinin içine bir karakter sokmuşlar. Hafta giriyor karakter. Kim bu karakter? Adını Peker koymuşlar. Bir araba süren bir arkadaş. Oradan birisi bir şey diyor, diğeri de diyor ki ‘Bırak onu o hep boş konuşur’ öyle mi? Şimdi dolu konuşacağım. Bizim Anadolu’da söz vardır. Havlayacağını bilmeyen köpek eve kurt çağırır derlerler. Madem böyle konuşalım. Biraz dolu, kuvvet kadar dolu, isteğinizde havuz kadar dolu. Beni haber yaptınız ya ben çabuk öğrenirim. Şimdi gazeteciliğe merak saldım. Beni dizi karakterlerine sökün siz o zaman göreceksiniz. O zaman vallahi göreceksiniz. Dünyada birinci haber nasıl olunuyormuş göreceksiniz. Ben çabuk öğrenirim hem de çok çabuk. Bana ‘bizim ilgimiz yok’ diyorlar. Pelikan grubunun yönlendirdiği kendi televizyonlarında dizilerin içine imgeleme koyuyorlar. Fetö’yla onla bunla. Bana aynısını yapıyorlar. Oktay Kaynarca kardeşimi aradım. Böyle böyle oldu beni arıyorlar. Dedi /haberim yok, mümkün değil’ dedi. Beni yapımcı arkadaşla bir görüştür dedim. ‘Ben konuşurum’ dedi. Daha sonra aradı ‘tesadüf, denk gelmiş’ dedi. Adamın adı Peker boş konuşurmuş. Ben de çocuğum, ben de malım ya. Ne yapalım dedi Oktay. Ben de öbür bölüm de Peker boş konuşmamış diye bir şey ekle dedim. Dedi ‘bunu yapamıyorlar’. Ne yapabiliyorlar dedim? Dedi ‘ O karakteri diziden çıkarırlarmış’ dedi. Olmaz kardeşim dedim.”

“ONLAR İÇİN KARAKOLDA MİLLETVEKİLİ DÖVDÜM”

 

Peker, Turkuvaz grubu başındaki Serhat Albayrak’a seslenerek, “Senin yengenin annesine küfretti diye ben milletvekilinin devletin karakolunda kemiklerini kırdırdım. Yetmedi mahkeme çıkarken biraz daha kırdırdım. Pişman mıyım? Değilim. Karıya. kıza, anaya kötü laf olmaz. O adam yapmıştır. Bir milletvekili yanıma geldi dede ki ‘Bu namus meselesi. Böyle söylüyorlar. O geldi söyledi. Hemşerimiz, onu da pasifize etmişler. Yeni MYK’ya aldılar. Karakol amirini ayarlayacaklar, iki çocuk girecek ve orada kavga edecek. Karakol amirine bile söz getiremediler. Ben avukat kardeşimi yolladım. Uzak doğu dövüşçüsü. Devletin karakolunda içinde ben onların namusunu korudum. Siz ne yaptınız? Siz ne yaptınız? Benim karımın iç çamaşırını erkek polise aratmaya kalktınız? Pezevenklerin evine giderken kadın polis getirdiniz, benim evime getirmediniz.” diye konuştu.

Peker, milletvekilinin eski AKP’li Feyzi İşbaşaran olduğunu belirtti.

“FAS’A İNSANSIZ HAVA ARA

Peker, kendisini Fas’tan getirmek için Fas’a insansız hava aracı hibe edildiğini de iddia ederek şöyle konuştu:

“İnsansız hava araçları oraya, ben Türkiye’ye. Şu anda bulunduğum Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai, İtalya izin veriyor, Fas izin iptal. Ben uçağa biner miyim? Fas Kralı namuslu adam. Babasından gelen bir geleneği varmış. Kendisine teslim olan kimseyi vermezmiş. Kral biraz abidik gubudik olsa iade edecek, Allah’tan namuslu adam.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Flaş Haber: Sedat Peker'den 2. KANCIK Paylaşım Yine Fatih Tezcan'la İlgili Şok Bilgiler
Flaş Haber: Sedat Peker'den 2. KANCIK Paylaşım Yine Fatih...
Sedat Peker'den Saray Yandaşı Fatih Tezcan'a Çok Sert cevap: Bunun Gibi KANCIK KARAKTERSİZ . . .
Sedat Peker'den Saray Yandaşı Fatih Tezcan'a Çok Sert cevap: Bunun...