SASKİ’NİN LOGOSU DEĞİŞTİRİLDİ.

SASKİ'NİN LOGOSU DEĞİŞTİRİLDİ.

Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak 1993 yılında kurulan SASKİ Genel Müdürlüğü’nün kullandığı 27 yıllık Samsun simgesi olan Atatürk ‘lü logo değiştirildi. Herhangi bir duyuru olmadan yapılan yeni logo tepkilere neden oldu.

27 Şubat 2020 - 10:56

İYİ PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI ADAYI AYŞE AYAN ;


 Varlığımızı birliğimizi , dirliğimizi borçlu olduğumuz benin doğum günüm 19 Mayıs 1919 diyerek Samsunumuzu onurlandıran  kurucu liderimiz ortak  değerimiz Atatürk'le   uğraşmak sizin ne haddinize.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Senin görevin samsunun sorunlarını çözmek .Yetmedi mi değerlerimizle dalga geçmeniz ,  Andımızı kaldırmanız ,T.C. yi kaldırmanız . Ve şimdi de  işinizi  gücünüzü bırakıp ,  ilk bakışta Samsunumuzu akla getiren  Yirmi yedi yıllık SASKİ logosunu değiştirmeye kalkıyorsunuz. Kentimizin kimliğinin ayrılmaz parçası olan Atatürk Anıtı'nı -Logodan çıkartamazsınız . Atatürkün şehrinde Atatürk le derdi olanlar  ve zihniyetleri, Samsunluyu ve Samsunumuzu asla temsil edemez.


Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı sen şehrimizin sorunlarını çöz ve  işini yap . Değerlerimize verdiğiniz zararların ruhlarımıza ve vicdanlarımıza da zarar veriyor. SASKİ logosunun değiştirilmesine dair kararı  derhal iptal edin .


Diyerek tepkisini gösterdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Flaş Haber: CHP'li büyükşehir belediye başkanı koronavirüse yakalandı
Flaş Haber: CHP'li büyükşehir belediye başkanı koronavirüse...
Flaş Haber:  İşte tüm illerin tam vaka listesi
Flaş Haber: İşte tüm illerin tam vaka listesi