Sandakika Haberi: Sedat Peker’den tartışma yaratacak Erdoğan...

Sandakika Haberi: Sedat Peker'den tartışma yaratacak Erdoğan iddiası: Ceza tevkifevleri genel müdürünü yanıma yollamıştı

Editor: Süperadmin
11 Haziran 2021 - 20:00

Sedat Peker'den tartışma yaratacak Erdoğan iddiası: Ceza tevkifevleri genel müdürünü yanıma yollamıştı

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ilişkin çarpıcı bir iddiada bulundu.

 

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ilişkin çarpıcı bir iddiada bulundu.

 

 

Cezaevindeyken Erdoğan'ın ceza tevkifevleri genel müdürünü kendisini ziyarete yolladığını öne süren Peker, MHP'li vekillerinde kendisini ziyaret ettiğini yazdı.

 

 

Peker'in açıklamaları şöyle: 

 

''1-Ak Partili troller CHP milletvekili Özgür Özer ve Veli Ağbaba’nın beni cezaevinde ziyaret etmesini gündem yapıp kafa karıştırmaya çalışıyorlar. Şahsımı MHP milletvekilleri de ziyaret etti.

 

2-Bu da bir şey mi? Silivri Cezaevinde yatarken ceza tevkifevleri genel müdürü beni koğuşumda ziyaret etti. Baş başa görüştük. Bu cumhuriyet tarihinde hiç olmamıştır. Ceza tevkifevleri genel müdürünü de TAYYİP AĞABEY yanıma yollamıştı. Bence bu daha iyi gündem olacak bir şey.

3-Kamera kayıtları yerindedir. Bakılıp görülebilir. Sayın ceza tevkifevleri genel müdürüyle (çok önemli bir adam) koğuşumda baş başa görüşme yaparken cezaevi savcıları, müdürleri dışarıda bekliyorlardı. Ne kadar enteresan değil mi?''

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'' Sezgin Baran Korkmaz'dan para alan 12 gazeteciden biri Ahmet Hakan ''
'' Sezgin Baran Korkmaz'dan para alan 12 gazeteciden biri Ahmet Hakan...
Saray Yandaşı 5'liye 10 Yılda Tam 128 Defa Vergi İndirimi Uygulanmış
Saray Yandaşı 5'liye 10 Yılda Tam 128 Defa Vergi İndirimi...