Maşallah Başkan Zeka Fışkırıyor | AKP Ankara İl Başkan...

Maşallah Başkan Zeka Fışkırıyor | AKP Ankara İl Başkan Yardımcısı, pahalılığa çözümü buldu: 'Karpuzu kendiniz yetiştirin'

Editor: Süperadmin
22 Mayıs 2022 - 22:24

AKP Ankara İl Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmazer'in artan hayat pahalılığına karşı sosyal medya hesabından getirdiği öneri dikkat çekti. Yılmazer, karpuzun dilim ile satılmasına dile getiren bir kişiye ''Kendi karpuzunuzu yetiştirin'' dedi.

Her geçen gün artan hayat pahalılığı yurttaşların belini bükerken; iktidar partisi AKP'nin pahalılığı kimi zaman görmezden kimi zaman yurttaşları 'şükürsüzlükle' suçlayan dili tepkilere neden oluyor. 

Son olarak AKP Ankara İl Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmazer'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım da AKP'nin hayat pahalılığı konusunda dert yanan yurttaşlara nasıl yaklaştığını gösteriyor. 

 

''BİZE MASAL ANLATMAYIN''

Yılmazer, ''Bağlıca’da Pazardayım… Acaba rakamların düşmesi için bizim ilçe belediyelerimizle Melih Gökçek'in halk pazarları önerisini değerlendirsek mi? Çözerse yine'' ifadelerini kullandığı paylaşımın altına ''60 yaşındayım , Karpuzu dilimle satışını gördük ya . Bize masal anlatmayın.'' diyen kullanıcıya yanıt verdi. 

KARPUZ EKMEYİ ÖNERDİ

Yılmazer yanıtında çözüm olarak 'karpuz ekmeyi' önerdi.

Yılmazer, ''Batıya özeniyordunuz karpuzu eken yerliden değil gidip marketlerden alırsanız bu olur. Ben her sene karpuz ekiyorum mesela'' ifadelerini kullandı.

''TATAVA YAPMAYIN BURADA''

Yılmazer, 'karpuz yetiştirin' diye yazdığı paylaşımına ''Ha sebep karpuzu ekmeyip marketten almamız yani herkes karpuz eksin koyunu köyde kestirelim mazotu dış güçler yükseltiyor ne güzel iş ya,şu adam iktidar partisinin Ankara İl Başkan Yardımcısı ey ahali'' diye yazan kullanıcıya ise şöyle yanıt verdi: 

 

''Evet ya gerçekten yerliden almaz isen böyle olur bayım. Sen zekisin ya oran kavşağını çözün bir an evvel de tatava yapmayın burada. Hadi işine''

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DEVA Partisi Lideri Babacan: Aday açık ara ilk turda seçilecek isim olmalı; seçimden sonra ülke de fakto parlamenter sistemle yönetilmeli; HDP’yi görmezden gelmek mümkün değil
DEVA Partisi Lideri Babacan: Aday açık ara ilk turda seçilecek...
2 Suriyeli Tartışları Genci Defalarca Bıçakladılar Ve Kaçtılar
2 Suriyeli Tartışları Genci Defalarca Bıçakladılar Ve...