İYİ PARTİLİLERDEN ESNAF ZİYARETLERİ

İYİ PARTİLİLERDEN ESNAF ZİYARETLERİ

İyi Parti Grup Başkan Vekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü TÜRKKAN ile il Başkanı Şanbaz YILDIZ, Çayırova ilçe Başkanı Mehmet Şeref UZUNAL, Darıca ilçe Başkanı Mehmet GÜNDÜZ, Gençlik Kolları İl  Başkanı Gökçe Nesli KONDU, il ve ilçe yönetim kurulu Üyeleriyle birlikte Çayırova ve Darıca'da esnaf ziyaretleri gerçeklestirdi.

17 Ekim 2020 - 17:04

Ziyaretlere Ilişkin konuşan Şanbaz YILDIZ, "Genel Başkan Meral Akşener'in selamlarını ileterek esnafın halini hatırını sorduk. Burada da diger ziyaretlerimizde gördüğümüz tablo aynı. Esnaf sıkıntılı, kaderine bırakılmış gibi. Bazı esnaflar durumu idare ediyoruz diye ifade ederken ,bazı esnaflarımız bittik tülendik diyor. Hiç söz etmiyorlar ama esnaf battıkça batıyor. Her ne kadar saray yönetimi kabul etmese de salgın sürecinde en ağır darbeyi onlar aldı. Biriken kiralar, stopajlar, çoğu gündelikle çalışanlarına yapamadıkları ödemeler, elektrik, su, doğalgaz faturaları, SGK primleri ve kredi borcuyla, döviz baskısıyla ekmeğinin kaygısında, güvencesiz ve umutsuz ayakta durmaya çalışıyor. Sokaktaki vatandaş umut olarak Meral AKŞENER'i görmeye başladi. Allah'ın izni, milletimizin teveccühü ile İYİ Parti iktidara geldiğinde hep birlikte refaha ulaşacağız" dedi. 


İYİ Partililer SS Çayırova Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi BaşkanıHaydar DEMİRPINAR ve yönetimine ziyarette bulundu. 2001 yılından bu yana 85 ortaklarının bulunduğunu söyleyen Başkan DEMİRPINAR, "Siyasi parti olarak ilk kez İYİ Parti bizleri ziyaret etti. Son derece memnun kaldık. İktidar Taleplerimizi yerine getirilmiyor. Seçim vaatleriyle hep  oyalıyorlar bizleri" dedi. 


Gamze ÖZCAN

HaberAsi İzmit Temsilcisi


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Flaş Haber: Çok tartışılacak düzenleme... Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nde yayımlandı
Flaş Haber: Çok tartışılacak düzenleme... Cumhurbaşkanlığı...
İYİ PARTİ TBMM GRUP BAŞKANVEKİLİ, LÜTFÜ KÜRKKAN: 83 MİLYON İNSAN TÜRKİYE’DE SARAYA ÇALIŞIYOR
İYİ PARTİ TBMM GRUP BAŞKANVEKİLİ, LÜTFÜ KÜRKKAN: 83 MİLYON...