İYİ PARTİ YENİMAHALLE İLÇE TEŞKİLATINDAN TOPLU ÜYE KATILIM...

İYİ PARTİ YENİMAHALLE İLÇE TEŞKİLATINDAN TOPLU ÜYE KATILIM TÖRENİ

13 Eylül 2020 - 19:01

YENİMAHALLE İLÇE TEŞKİLATINDAN TOPLU ÜYE KATILIM TÖRENİ.. 


İYİ Parti Yenimahalle İlçe Başkanlığı Toplu Üye kayıt töreni düzenledi. 250 Kişinin katılım yaptığı Törene İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray AYDIN ve Yenimahalle İlçe Başkanı Kemal Dursun TEKİN'de Katıldı. 


İYİ Parti Ankara Yenimahalle İlçe Başkanlığı 250 kişi üye yaparak toplu katılım töreni düzenledi. Törene İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray AYDIN'da katıldı. Yenimahalle İlçe Başkanı Kemal Dursun TEKİN Katılım töreninde " Partimiz her geçen gün büyüyor iktidara doğru emin adımlarla yürüyor. Bugün 250 kişi üye olarak bizleri onurlandı. Kendileri ile artık omuz omuza mücadelemize devam edeceğiz.

Genel Başkanımız Meral AKŞENER'İ Cumhurbaşkanı İYİ Partiyi de iktidar yapmak için çalışacağız. " dedi.

Katılan üyelerin rozetleri Genel Başkan Yardımcısı Koray AYDIN tarafından takıldı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mahmut Alpaslan TÜRKEŞ
    1 hafta önce
    Cesurlar harekatına Hoş geldiniz, sefa geldiniz. Eğer bir partinin iktidar olma diye bir iddiası yoksa ona, buna istetmelik yapmaya devam edecekse orda durmanın da bir anlamı artık kalmamıştır. Korkak insandan hiç bir şey olmaz. Hükümeti bırakıp kaçanlardan ve hükümet olmaktan korkanlar dan bu saatten sonra daha bir şey olmaz . C.başkanlığı hükümet sistemi çare olmamıştır. Uçacakken yere çakıldık. En tez zamanda Parlementer sisteme dönülmelidir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İYİ PARTİ TBMM GRUP BAŞKAN VEKİLİ, LÜTFÜ TÜRKKAN: TÜRKİYE 2021’DE ERKEN SEÇİME GİDECEKTİR
İYİ PARTİ TBMM GRUP BAŞKAN VEKİLİ, LÜTFÜ TÜRKKAN: TÜRKİYE...
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu Tiyatronun Simgesi kavuğun eski ve yeni emanetçileri Rasim Öztekin ve Şevket Çoruh’u Florya’da ağırladı.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu...