İYİ Parti Turgutlu Teşkilatı Kendi Bünyesinde Bir İlki...

İYİ Parti Turgutlu Teşkilatı Kendi Bünyesinde Bir İlki Gerçekleştirdi.

İYİ Parti Turgutlu Teşkilatı Kendi Bünyesinde İlkini Gerçekleştirdiği ''Birlik Ve Beraberlik Kahvaltı Organizasyon'unu'' büyük bir katılım İle gerçekleştirdi Bıyık Cafede yapılan organizasyonda İlçe Başkanı Önder Ertaş katılım sağlayan herkese teşekkür etti.

06 Ekim 2019 - 16:53 - Güncelleme: 06 Ekim 2019 - 18:33

İYİ Partiden Turgutlu Çıkarması 

İl Başkanı  Hasan Eryılmaz ve ailesi , Kalkınma Politikaları Başkan Yardımcısı  Kürşad Mithat Özkan ,Turgutlu İlçe Başkanı Önder Ertaş Ve Ailesi , Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz , İl Sekreteri Yılmaz Anatek , İl Başkan Yardımcıları Salih Karabaş , Lütfi Vural  , Hatice Örülüer İl Yöneticisi Güldane  Baysal , Yunusemre Meclis Üyesi Gül Bahar , Yunusemre İlçe Sekreteri Kutalmış Karacaoğlu , Yunusemre Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tozlu , İlçe Yöneticileri Başkan Danışmanları , chp'li misafirler ve İYİ Partiye gönül vermiş Partili Üyelerimizin katılımı ile Kahvaltı organizasyonu gerçekleşti .

115 Kişinin Katılımı sağladığı organizasyonda  İlçe Başkanı Ertaş ;  İl Başkanım sayın Hasan Eryılmaz3 ve il yöneticilerime bizleri yalnız bırakmadıkları için sonsuz teşekkür ederim.

Başkanlığımızca  düzenlemiş olduğumuz Birlik ve Beraberlik kahvaltısında Turgutluda bir farkındalık yaratmak istedik.

İYİ Parti Ailesi olarak tek gayemiz halkımıza hizmet etmek olacaktır . İktidar oluncaya kadarda aynı şevkle aynı duyguyla aynı azim ve karalılıkla mücadeleye devam edeceğiz.

Biz büyük bir aileyiz kimse bu beraberliğin önüne geçemeyecek sizleride İYİ olmaya bekliyoruz gelin beraber çalışalım gelin sizleride İYİ yapalım.'' dedi.

 İl Başkanı Hasan Eryılmaz'da Birlik ve beraberlik mesajı verdi  orada bulunan misafirlere isteklerini arzularını veya şikayetlerini sordu  herkes ile tek tek ilgilenen Hasan Eryılmaz '' İYİ Parti Olarak her zaman Birlik ve Beraberlik İçin Mücadele Edeceğiz dedi.

Organizasyon sonrası İlçe Başkanı Önder Ertaş Misafirlerini Uğurladı .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Atatürk'ün Kenti Samsun'da AKP'li Samsun Belediyesi Logosundaki ATATÜRK'Ü Kaldırdı
Atatürk'ün Kenti Samsun'da AKP'li Samsun Belediyesi Logosundaki...
MHP'Lİ BELEDİYE'DEN KALAN BORÇLAR NEDENİ İLE İNCİRLİOVA BELEDİYESİNE HACİZ
MHP'Lİ BELEDİYE'DEN KALAN BORÇLAR NEDENİ İLE İNCİRLİOVA...