İYİ Parti Salonu TERK ETTİ

İYİ Parti Salonu TERK ETTİ

İYİ Parti Sakarya il Başkanlığı Heyeti Chp il Başkanlığı Kongresini Terk Etti.

15 Şubat 2020 - 14:56

İYİ Parti Sakarya Hukuk ve Seçim işlerinden Sorumlu  il Başkan yardımcısı Serdip DOKUMACI,il Sekreteri Yüksel ESMEROĞLU ve  Mali işlerden Sorumlu il Bşk. yrd. Selahattin MUNGAN'ın  da aralarında bulunduğu heyet Chp Kongresinde Yöneticilerin Fütursuzca Konuşmalarına tepkisiz kalmayarak salonu terk ettiler.

Konu ile alakalı sosyal medya hesabından paylaşım yapan Serdip DOKUMACI şunları söyledi;

Öncelikle Cumhuriyet Halk Partisinin gerçekleşen kongresini hayırlı olmasını diler,seçilecek başkanı şimdiden tebrik ederiz.

Ancak davetli olarak gittiğimiz kongrede, il yöneticisinin faaliyet raporlarını okuması esnasında partimiz aleyhine yapmış olduğu açıklamalar hoş olmamıştır.

Bu nedenle ben ve parti yöneticisi arkadaşlarımın tepkisi ,Cumhuriyet Halk partisinin değerli seçmenine değil,ittifak ortağım diyerek davet ettiği partimizi sözüm ona eleştiren basiretsiz yöneticilerinedir. dedi..

Siyasi geçmişlerinde muhalefet kalmaktan başka istek ve arzuları olmamış insanların bu açıklamaları MİLLET İTTİFAKI'nın Ruhuna zarar vermiştir. Belli bölgelerde aday çıkartmaları zaten bunun göstergesiydi. Sakarya da aday çıkartmaması gerektiğini bilen sayın Engin ÖZKOÇ neye hizmet ettiğini anlamış değiliz Taviz vermedik diyen ÖZKOÇ sanki iktidara taviz vermedik gibi söylemde bulunması ne kadar basiretsizce açıklama olduğunu ortaya koymaktadır. 

Sakarya da İYİ Parti ye insanların tepki göstermesinin tek sebebi chp olduğunu da sayın özkoç İYİ bilmektedir zaten adapazarı ilçe seçimlerine kendi adayları ile giden chp nin aldığı oyda ortadadır fakat oyları bölerek neye ve kime hizmet ettiğini de anlamış değiliz.  

HaberAsi Sakarya Temsilcisi : Erkam KAYMAK


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aydınlılar Söke’ye ağlarken AK Parti İl Başkanı böyle poz verdi
Aydınlılar Söke’ye ağlarken AK Parti İl Başkanı böyle poz...
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'dan Halk TV Tepkisi : RTÜK'ün Fikir Polisliğine soyunması kabul edilemez
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'dan Halk TV Tepkisi :...