İYİ PARTİ MUĞLA 2022 ’İN İLK İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTISI...

İYİ PARTİ MUĞLA 2022 'İN İLK İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI

Editor: Süperadmin
21 Ocak 2022 - 22:57 - Güncelleme: 21 Ocak 2022 - 23:11

İYİ PARTİ MUĞLA 2022 ‘NİN İLK İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI

İYİ Parti Muğla İl Başkanlığında 2022 yılının ilk İlçe Başkanları toplantısı gerçekleşti.
2021 yılının değerlendirmesinin yapıldığı toplantının gündeminde Ekonomideki son gelişmeler bunun ilçelere yansıması, İlçe Başkanlarının ilçelerindeki çalışmaları değerlendirildi.
İYİ Parti İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, basına yaptığı açıklamada,2021 yılının değerlendirildiği, 2022 Yılı çalışmalarımızın planlandığı toplantımızda, Ana Gündem maddesi 2022’ye damgasını vuran zamlar, emeklilere yapılan düşük maaş artışının hayat pahalılığı karşısındaki durumu, tüm ilçelerimiz de yaşanan sorunlar ve ilçe başkanlarımıza gelen şikâyetler ele alındı..
Toplantıda gördük ki, her ilçenin ürettiği ürünler,sektörler değişse de, sorunlar ortak ve üreticinin de tüketicinin de dayanacak gücü kalmamış.İşyerini devam ettirmek isteyen esnaf yükselen maliyetlerle ile nasıl başa çıkacağını bilmiyor, üretici ,ham madde ve enerji, çiftçi,gübre,ilaç,tohum, sulama, akaryakıt ve işçi maliyetinin altında ezilmekte, hayvancılık yapan süt üreticileri,yem fiyatlarından mağdur olmakta.Tüketici zaten aybaşı nasıl gelecek bilmiyor, kredi kartları icralık durumda. İlçe Başkanları ziyarete gittikleri  köy kahvelerinde,pazarlarda,esnaf ziyaretlerinde, kendilerine gelen soruların başında ,  seçimin ne zaman olacağı ve bizim iktidar olduğumuzda uygulayacağımız politikalar ve ülkenin ağır sorunlarını nasıl çözeceğimiz konularında olduğunu söylediler.
Vatandaşlarımızla aynı görüşü paylaşıyoruz. ‘’ERKEN DEĞİL DERHAL SEÇİM OLMALI’’ İyi Partimizin Genel Başkanı Sayın Meral Akşener Önderliğinde bir kadro hareketi olan partimizin LİYAKATLİ Başkan yardımcıları her geçen gün projelerini bir bir açıklıyorlar.Biz de  İl ve İlçe Teşkilatlarımızla, Muğla’da adım adım dolaşarak bu projeleri vatandaşlarımıza aktarıyor, sorunlarınızı biliyoruz ve ‘’BİZ ÇÖZERİZ DİYORUZ’’ dedi.

Mustafa BATTALOĞLU
ULA/MUĞLA
HaberAsi Temsilcisi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKP'ye yeni üye kaydı bıçak gibi kesildi | hiç kimse üye olmak istemiyor
AKP'ye yeni üye kaydı bıçak gibi kesildi | hiç kimse üye olmak...
Zafer Partisi'nden istifa eden İsmail Koncuk, İyi Parti'ye geri dönüyor
Zafer Partisi'nden istifa eden İsmail Koncuk, İyi Parti'ye geri...