İYİ PARTİ Mardin il Gençlik kolları başkanı Halil ERTAŞ Yetki...

İYİ PARTİ Mardin il Gençlik kolları başkanı Halil ERTAŞ Yetki belgesini aldı

İYİ PARTİ Mardin il Gençlik kolları başkanı Halil ERTAŞ Yetki belgesini aldı

05 Şubat 2020 - 19:38

İYİPARTİ Mardin il Gençlik kolları başkanı Halil ERTAŞ Yetki belgesini aldı

İYİPARTİ Mardin il başkanı tarafındqn Mardin il gençlik kolları başkanlığı için başvuran adaylar içinden seçilen ve Genel Merkeze Mardin il Başkanı AKAR Tarafından önerilen  il Gençlik Kolları Başkanı Halil ERTAŞ Gençlik politikaları Genel Başkanı Berna SUKAS tarafından Ankara'ya davet edildi  

Gençlik politikaları Genel Başkanı berna SUKAS  Tarafından Mardin il gençlik kolları Başkanı  Halil ERTAŞ'a Parti Rozeti  takılarak Yetki Belgesini  imzaladı. Yetki Belgesi Gençlik politikaları Başkan Yardımcısı Murat YAPRAK tarafından Halil ERTAŞ a takdim edildi.

  T.B.M.M de İYİPARTİ Genel Başkanı Meral AKŞENER tarafından ağırlanan Mardin İl başkanı Süleyman AKAR  Mardin  Gençlik Kolları Başkanı Halil ERTAŞ ile il yönetim Kurulu Üyesi Vejdi BİLEK ağırlamadan sonra  T.B.M.M Başkanlık Makamında  yapılan toplantıda İl başkanı AKAR tarafından  Mardin  ile ilgili özet bir sunum yapıldı.

 İYİPARTİ Genel Başkanı Meral AKŞENER  Nisan veya Mayıs  ayında Mardin'de İlçeleri kapsayan 2-3 günlük bir  ziyaretin müjdesini verdi 

AKAR  Genel Başkanımız  Mardinli Hemşerilerimize Selam ve saygılarını iletmemizi istedi. Çekilen Fotoğraflar ile Görüşme tamlandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aydınlılar Söke’ye ağlarken AK Parti İl Başkanı böyle poz verdi
Aydınlılar Söke’ye ağlarken AK Parti İl Başkanı böyle poz...
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'dan Halk TV Tepkisi : RTÜK'ün Fikir Polisliğine soyunması kabul edilemez
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'dan Halk TV Tepkisi :...