İYİ PARTİ MARDİN İL BAŞKANI SÜLEYMAN AKAR’DAN KURULTAY...

İYİ PARTİ MARDİN İL BAŞKANI SÜLEYMAN AKAR'DAN KURULTAY AÇIKLAMASI

27 Eylül 2020 - 17:02

İYİ PARTİ MARDİN İL BAŞKANI SÜLEYMAN AKAR'DAN KURULTAY AÇIKLAMASI

Kurultaya katılan delegelerin tamamının oyu ile yeniden Genel başkanlığa seçilen Sayın Meral Akşener'in ve İYİ Parti'nin durdurulamayan başarısını ve millete hizmet yolundaki ilerleyişini hazmedemeyenler ve İYİ Parti'nin İktidara yürüdüğünü gören siyasi rakiplerimiz gerçekleştirilen 2. kurultayımızda

Genel Başkanımızın Türkiye vizyonununa gölge düşürmek için ellerini gelen her şeyi yapıyorlar. 

Tüm algı kampanyasına rağmen milletimizin İYİ Parti'ye olan teveccühünü kıramamışlar, aksine bu süreçten İYİ Parti'nin güçlenerek çıkacağıni göremeyecek kadar gerçeklerden, haktan ve adaletten sapmışlardır.

İYİ Parti, 20 Eylül 2020 tarihinde gayet güzel  rekabet ortamında, azami demokratik teamüllerle gerçekleşen kurultay sürecini tamamlamıştır. 

Genel Başkanımız Sayın  Meral Akşener,  kamuoyuna önemli mesajlar verdi.

Ancak yandaş medya ve sosyal medya trolleri  bu coşkuyu topluma aktarmamak için ellerinden gelen tüm gayreti gösterdiler, halen daha aynı yolda devam ediyorlar. 

Bizler kongre sürecindeki coşkuyu ve Sayın Genel Başkanımızın  Mesajlarını milletimize aktarma ve anlatma gayreti içinde olmalıyız. 

Bu aşamada Milletvekillerinden, il başkanlarına, ilçe başkanlarına, il ve ilçe yönetim kurullarımızdan, mahalle başkanlarımıza, üyelerimize ve İYİ Parti'ye gönül vermiş dostlarımıza çağrım şudur:

İYİ Parti büyük bir ailedir. Aİlemize sahip çıkmalı ve bir birimize destek olmalıyız. 

Parti yani aile içinde kalması gereken küçük hadiselerin dışarıya taşınmasının, özellikle medyaya taşınmasının doğru olmadığını unutmamalıyız. 

Aile içinde kalması gerekenleri medyaya taşıyan arkadaşlarımıza, sosyal medya üzerinden yapılan açıklamaların tüm İYİ Parti ailesine zarar vereceğini ve siyasi rakiplerimizi sevindireceğini hatırlatmak istiyorum. 

Türkiye'yi yönetmeye talip olan ve iktidara yürüyen partimiz ve yetiştirdiği kadroların Sayın Genel Başkanımızın liderliğinde seçilen GİK üyelerinden oluşacak yeni yönetimi ile millete hizmet yolunda büyük başarılara imza atacağına olan inancımız ve güvenimiz tamdır.

Kongrede  GİK üyeliğine aday olan ancak seçilemeyen arkadaşlarımızın, partide yaptıkları hizmetlerin unutulmayacağını bilmelerini isterim. 

Arkadaşlarımıza da çağımız şudur:  Ülkemizin selameti ve milletimizin geleceğini düşünüp partimizin kuruluş sürecinde yaşadığı zorlukları ve barikatları unutmasınlar. Kurultay, iktidar hedefimize giden yolda bir bayrak değişimidir, bir nöbet değişimidir ve nihayetinde bir görev devir teslimidir.

Süleyman Akar

İYİ Parti Mardin İl Başkanı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Evimize ekmek götüremiyoruz" diyen esnafa Erdoğan'dan çok...
Tunç Soyer, İYİ Parti lideri Meral Akşener'e sürpriz ziyaret
Tunç Soyer, İYİ Parti lideri Meral Akşener'e sürpriz ziyaret