İYİ Parti Kocaeli Teşkilatı İYİ Partinin Kuruluşunun 3. Yıl...

İYİ Parti Kocaeli Teşkilatı İYİ Partinin Kuruluşunun 3. Yıl dönümünü Kutladı

25 Ekim 2020 - 14:40

Yİ Parti Kocaeli'de 3. yılını kutladı.

İYİ Parti Kocaeli’de il ve ilçe teşkilatları partinin 3. yılını kutladı. Partililer Atatürk Anıtı’na çelenk sunmaları sonrası yürüyüş yolunda  vatandaşa 5 bin fidan dağıttı


İYİ Parti Kocaeli’de il ve ilçe teşkilatları partinin 3. yılını kutladı. 25 Ekim 2017 tarihinde Genel Başkan Meral Akşener’in önderliğinde kurulan İYİ Parti bugün 3. yaşına girdi. İl ve İlçe yöneticileri İzmit Atatürk Anıtı’na çelenk sunma programı için anıt önünde toplandı. 

Çelenk sunumu öncesi konuşma yapan Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız’ın açıklamaları şöyleydi; 

“TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK PARTİLERİNDEN BİRİ OLDU”
“İyi Parti Türkiye'de olmazsa olmaz hale geldi. İyi Parti değişimin öncülüğünü yaptı. İyi Parti meclise girmesin diye erken seçimler yapıldı. Bütün yöneticilerimiz baskılar altında kaldı. 6 ay sonunda İyi Parti mecliste Türkiye'nin en büyük partilerinden biri oldu. Meral Akşener cesur yüreği ile birlikte bizlere önderlik yaptı. Bu yürek bizde olduğu süre ben inanıyorum ki Türkiye Cumhuriyeti’nin değişimine ve iktidar olmaya vesile olacak sizlersiniz.

“GÖZ GÖRMEK İSTEDİĞİNİ GÖRÜR”
Her biriniz gerçekten ayrı bir değerlisiniz. Elbette eksiklerimiz var. Göz görmek istediğini görür. Biz peygamberimizin izinden gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği Türkiye sınırlarında çalışacağız. Türkiye'nin artık normalleşme sürecine girmesi için iktidar olmak istiyoruz. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde uçacağız bürokrasiden kurtulacağız dendi. Geldiğimiz noktada dolar 9 lira. Meral Akşener'e inanıyoruz. 65 yaşında bir lider sokak sokak gezerek milleti dinliyor. 3 yıllık Parti olmamıza rağmen bütün çözümleri ürettik. İyi Parti kesinlikle ve kesinlikle Türkiye’de var olacak ve var olmak zorunda.

“İKTİDARIN TEK ALTERNATİFİ BİZİZ”
Sizler de bizler de Meral Akşener'e inanıyoruz. İlk seçimlerde iktidarın tek alternatifi biziz Bir ay önce bir kurultay yaptık. 3 yıllık parti Türkiye bir ders verdi. Bu ders demokrasi dersi. Çarşaf liste ile seçime girdi. Kaymakamlık da Valilik de yürüyüşe izin vermedi bun saygı duyarak burada 50 100 tane fidan dağıtacağız.”

Konuşma sonrası Atatürk Anıtı’na İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız çelenk sundu. Ardından partililer Pazar Pazarı’nda esnafa ve vatandaşa fidan dağıtımı gerçekleştirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TEMİZ TOPLUM DERNEĞİ GENEL BAŞKANI BİLAL AY’DAN KARANTİNA ÇIKIŞI: KARANTİNAYI FIRSATA ÇEVİREBİLİRİZ
TEMİZ TOPLUM DERNEĞİ GENEL BAŞKANI BİLAL AY’DAN KARANTİNA...
COVİD-19’dan  HAYATINI KAYBETTİ BIRAKTIĞI MESAJ  DUYGULANDIRDI
COVİD-19’dan HAYATINI KAYBETTİ BIRAKTIĞI MESAJ DUYGULANDIRDI