İYİ PARTİ KIRŞEHİR MERKEZ İLÇE BAŞKANI ZAFER SATILMIŞTAN...

İYİ PARTİ KIRŞEHİR MERKEZ İLÇE BAŞKANI ZAFER SATILMIŞTAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

21 Eylül 2020 - 20:30

Kırşehir’in umudu yine bu memleketin has evlatları olacaktır. 


Kırşehire eline çantasını alıp gelenler değil, bu memleketin ekmeğini yiyip suyunu içen, caddenin sokağın derdiyle dertlenen insanları çözecektir. 


18 yıldır ülkeyi yönetenler, 18 yıldır kırşehire hükmedenler utanmadan sıkılmadan her seçim dönemi meydanlarda halka vaat ettiklerini yapamayıp sadece 1,5 yıldır yönetimde olan belediyelerden 18 yılın sorunlarını çözmesini beklemeyemezler. Borç batağına saplayanlar bir de hiç sıkılmadan belediyelerin iş yapamaz olduğunu 

S Ö Y L E Y E M E Z L E R. 


Kendilerinin çalıp kendilerinin oynadığı oturumlarda ahkam kesen salon siyasileri sokakta vatandaşın gözünün içine baka baka K O N U Ş A M A Z L A R. 


Heybemizde Ar namus şeref İzzet var!

Heybebimizin boşluğundan bahsedenler yerden göğe kadar haklı, heybemizde imar planı değişen arsa, yandaşa verilen ihale, iş takipçiliği yok. Heybemizde plan var proje var memleketin sorunları var Ayeti kerime de bahsettiği gibi “Bunların kalpleri vardır ama onlarla kavrayamazlar; gözleri vardır ama onlarla göremezler; kulakları vardır ama onlarla işitemezler”


Kırşehir Türkiye’nin gündemini belirler. Sizin hakir görüp meydanlarda kandırmaya çalıştığınız Halk’ın verdiği hiç bir ödevi yapmadınız! 17 Haziran da Vatandaş aklınızı başınıza alın dedi duymadınız. 1 kasım da bu son dedi dinlemediniz 31 Martta artık yeter dedi hala oralı değilsiniz!


Sıranız geçti Efendiler!


Şimdi zaman İYİ lerin zamanı. Göreceksiniz ki iktidarımızda medet umulan değil çözüm üreten bir iktidar olacak.


Ne avutulacak ne avunulacak zaman kalmadı!


Çevre yolu dediniz yok! Hızlı tren dediniz yok! Organize sanayiyi genişletiyoruz dediniz yok! Stadyum dediniz yok! Boş vaatlerle iki park ile 18 yıldır milletin gözünü boyamaya çalışan iktidarın sosyetik siyasileri şimdi kalkmış 18 yıldır yapmadıklarını 1,5 senedir yönetilen belediyeden bekliyorlar. 


Esnaf kan kusup kızılcık şerbeti içiyor!


İktidarınız sayesinde kirasını işçi maaşını ödeyemez hale gelen esnaf artık siftahsız dükkan kapatır oldu. Günlük sigara parasını karşı komşusundan ister hale geldiler. Zamanında kasa fırlatan esnaf artık fırlatacak bir kasaya dahi sahip değil onu da sattı!


Her yere üniversite yaptınız! Bir zahmet bu kadar öğrenciye de iş alanı yaratın!


Vatandaşına sahip çıkmak hükümetin anayasal görevidir. Evlerinin rızkından keserek çoluğunu çocuğunu üniversiteye gönderen ailelerin umudunu kırdınız! Tabiri yerindeyse son kurşununu ile çoluğu çocuğu okusun ekmek aş iş sahibi olsun diye okuttukları evlatları şimdi iş bulamama derdiyle yine ailelerin boynunda asılı yük olarak durmaktadır! 


İktidarın Kırşehir temsilcileri safsata konuşmaları bırakıp memleketin dertleriyle ilgilenmeye, hiç uğramadıkları esnafı ziyaret etmeye ve hane halklarını dinlemeye davet ediyoruz. 


18 yıldır uyguladığınız hamaset siyasetine bizler de sevgili KİRŞEHİR halkı da doydu.  


Ya bir yol gösterin YA DA YOLUMUZDAN ÇEKİLİN!


Saygılarımızla

İYİ PARTİ KİRŞEHİR MERKEZ İLÇE BAŞKANI 

ZAFER SATILMIŞ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın'dan  Kandil Mesajı
İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın'dan Kandil Mesajı
Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Ender Serbes'ten İktidara Kızılay Tepkisi: Bırakın bari Kızılay temiz kalsın
Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Ender Serbes'ten İktidara...