İYİ Parti Kartepe İlçe Başkanı Haluk TAMYÜKSEL, İYİ Partinin...

İYİ Parti Kartepe İlçe Başkanı Haluk TAMYÜKSEL, İYİ Partinin 3. Yılı ve gündemle ilgili basın Açıklaması

İYİ Parti Kartepe İlçe Başkanı Haluk TAMYÜKSEL, İYİ Partinin 3. Yılı ve gündemle ilgili basın Açıklaması

26 Ekim 2020 - 12:56

İYİ PARTİ KARTEPE İLÇE BAŞKANLIĞINDAN BASIN AÇIKLMASI.

İYİ Parti Kartepe İlçe Başkanı 
Haluk TAMYÜKSEL, İYİ Partinin 3. Yılı ve gündemle ilgili basın Açıklaması yaptı.

Yaptığı Açıklmada TAMYÜKSEL "Ülkemizde insanların Adalete olan inancını kaybetmeye, geleceğe yönelik umutlarını yitirmeye başladığı. Bilimin ve  bilginin yerini karanlığa, umudun yerini karamsarlığa bırakmaya meyil ettiği. Cesaretin yerini korkulara, medeniyetin ise gittikçe geri kalmışlığa yüz tuttuğu dönemde.
Ülkesine, Milletine, Gencine ve Kadınına olan inancıyla, ayrıştırılıp kutuplaştırılan toplumu yeniden bir araya getirmek, adalet ve demokrasiye olan inancı yeniden tesis etmek.Aynı acıyı, aynı mutluluğu, aynı toprakları ve aynı kaderi paylaşan insanları yeniden sevgi, umut ve  kararlılıkla birbirine sarılır hale getirebilmek gayesi ile ve en önemlisi de yezidin karşısında hüseyinin yanında olmak için yola çıkanların 25 Ekim 2017 tarihinde her türlü engele rağmen kurdukları İYİ Partimiz bugün 3. yaşını kutlamaktadır.


Genel Başkan'ımız Sn. Meral Akşener'in koltuk değil ayakkabı eskiteceğiz diyerek çıktığı bu yolda; demokrasinin ve millet iradesinin önüne engeller koymak maksadıyla yapılan her türlü müdaheleye, yapılan her türlü baskıya ve atılan her türlü iftiraya rağmen. Kurulduğu günden bugüne; yapamazlar dedikleri ne varsa yapmamıza, yıkılamaz denen ne tabu varsa yıkmamıza; verdikleri destek ve gösterdikleri üstün çaba ile vesile olan başta Kartepe İlçe Teşkilatım olmak üzere, Türkiye genelinde gece gündüz deemeden, çoluğunun çocuğunun rızkından, aşından, işinden, evinden arttırdığı helal kazancı ile mücadele eden tüm İYİ ve Cesur insanlara şükranlarımı sunuyor. 


Türk Milletinin her geçen gün artarak devam eden destek ve teveccühüne layık olabilmek, Genel Başkanımız Meral Akşener'i Cumhurbaşkanı seçip, karanlıklar aydınlığa kavuşana kadar, bugüne kadar olandan daha büyük bir inanç ve motivasyonla yolumuza devam edeceğiz.
Kartepe İYİ Olacak, Türkiye İYİ Olacak." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TEMİZ TOPLUM DERNEĞİ GENEL BAŞKANI BİLAL AY’DAN KARANTİNA ÇIKIŞI: KARANTİNAYI FIRSATA ÇEVİREBİLİRİZ
TEMİZ TOPLUM DERNEĞİ GENEL BAŞKANI BİLAL AY’DAN KARANTİNA...
COVİD-19’dan  HAYATINI KAYBETTİ BIRAKTIĞI MESAJ  DUYGULANDIRDI
COVİD-19’dan HAYATINI KAYBETTİ BIRAKTIĞI MESAJ DUYGULANDIRDI