İYİ PARTİ İSTANBUL’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ İÇİN KKTC’YE...

İYİ PARTİ İSTANBUL'DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ İÇİN KKTC'YE YÜZLERCE ZEYTİN FİDANI

İYİ PARTİ İSTANBUL'DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ İÇİN KKTC'YE YÜZLERCE ZEYTİN FİDANI

24 Kasım 2020 - 16:14

İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı, Öğretmenler Günü için KKTC’de yüzlerce fidan dikti.

İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığına bağlı Siyaset Akademisi ve Eğitim Politikaları Başkanlığının organizasyonu ve KKTC İYİ Parti Temsilciliğinin desteğiyle yüzlerce zeytin ağacı fidanı dikildi.

İl Başkanlığı bünyesinde gerçekleştirilen organizasyonda dikilen ağaçlar, İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı bünyesindeki öğretmenler adına dikildi ve dikilen ağaçlarla ilgili sanal belgeler, teşkilattaki öğretmenlere teslim edildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, “24 Kasım Öğretmenler Gününde, bizler üzerinde emeği olan, bizlerin yetişmesinde, Atatürk’ün kurmuş olduğu Türkiye Cumhuriyeti’nde birer şahsiyet, ülkesine faydalı olmaya çalışan birer birey olma konusunda bize emek veren bütün öğretmenlerimizin ellerinden öpüyorum” dedi.

“BU HEDİYEYİ KENDİLERİNE ARMAĞAN EDİYORUZ”

“Hayatını bu yolda vakfetmiş, hayatını kaybetmiş, Güneydoğu’da şehit olmuş bütün öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum” diyen Kavuncu, “Başta, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu uğurda fedakârca çalışmış bütün öğretmenlerimize en büyük minnetimi sunuyorum. İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı olarak, öğretmenlerimizin hatırına, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhriyeti’nde birer zeytin ağacı diktik. Bu vesileyle, bu hediyeyi kendilerine armağan ediyoruz. Bütün öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun. KKTC’deki İYİ gönüllülere de emeklerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Özlem BAYRAMOV - Haberasi İstanbul,


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Gelecek Partisi Lideri Ahmet Davutoğlu'na Ziyaret
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Gelecek Partisi...
Bu Mu Ülkücülük ? Saldırganlardan Birisi MHP'li Belediyede Güvenlik Görevlisi Çıktı
Bu Mu Ülkücülük ? Saldırganlardan Birisi MHP'li Belediyede...