İYİ Parti Genel Merkez Konya’ya Resmen Çıkartma Yapıyor

İYİ Parti Genel Merkez Konya'ya Resmen Çıkartma Yapıyor

23 Şubat 2021 - 11:28

İyi Parti  Genel Merkezi düzenlediği bir  programla Konya’ya 25-26 şubat günleri  bir çıkartma yapacağını bildirdi. 

 

İyi Parti  Genel Merkezi düzenlediği bir  programla Konya’ya 25-26 şubat günleri  bir çıkartma yapacağını bildirdi. Bu konuda il Başkanı Av.GökhanTozoğlu şu açıklamayı yaptı.

“Kıymetli hemşehrilerimiz, İYİ Parti Grup Başkanı Bursa Milletvekilimiz Sn. İsmail Tatlıoğlu, Ekonomi Politikaları Başkanımız Samsun Milletvekilimiz Sn. Erhan Usta, Gençlik Politikaları Başkanımız Sn. Berna Sukas, Konya Milletvekilimiz Sn. Fahrettin Yokuş, Adana Milletvekilimiz Sn. Metanet Çulhaoğlu, GİK üyemiz ve teşkilat başkan yardımcımız Sn. Mehmet Arslan'ın katılımıyla 25-26 Şubat günlerinde şehrimizde programlar icra edeceğiz.

Bu çerçevede 25 Şubat Perşembe günü basın mensuplarımız ile bir araya geleceğimiz programın ardından meslek kuruluşları, STK ziyaretleri gerçekleştireceğiz. Esnafımızla buluşacağız, vatandaşımızla dertleşeceğiz. Akşamında teşkilatımız ile biraraya gelerek istişarelerde bulunacağız.

26 Şubat Cuma günü ise üç grup halinde şehrimizin ilçelerinde programlar icra edeceğiz. Bu çerçevede Ereğli, Akşehir, Beyşehir, Seydişehir, Ilgın, Çumra, Hüyük ilçelerimizde teşkilatlarımız ve vatandaşlarımız ile buluşacağız. İYİ'lerin sesini tüm Konya'da duyuracağız.

Programlarımızın verimli geçmesini ve partimizin iktidarına katkı sunmasını diliyorum.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mustafa mintan
    1 hafta önce
    Konyamıza yapacagınız bu ziyaretin faydalı olacagı kanaatindeyim sizlere çalışmalarınızda başarılar dilerim selam ve saygılarımla
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKP İktidarı İŞSİZİN DEĞİL, PATRONUN CAN SİMİDİ OLDU
AKP İktidarı İŞSİZİN DEĞİL, PATRONUN CAN SİMİDİ OLDU
Akşener 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Sincan Meydanında Kadınlarla Buluşuyor
Akşener 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Sincan Meydanında...