İYİ Parti’den Son dakika Yazılı Açıklama Yapıldı !

İYİ Parti'den Son dakika Yazılı Açıklama Yapıldı !

haberin detayı için tıklayınız

20 Ekim 2020 - 21:58

İYİ Parti İstanbul İl Başkanlık Divanı, İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ’ın İl Başkanı Buğra Kavuncu hakkındaki FETÖ iddialarına ilişkin yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada, Özdağ'ın iddialarının tüm teşkilatı üzdüğü belirtildi.

üzüntümüzün sebebi son yıllarda ülkemizin hukuk devleti çizgisini ısrarla kaydırmaya çalışanlara tüm gücümüzle karşı koymamıza rağmen; bilgisiz/belgesiz, afaki söylemlerle sırf kendisine siyasi alan yaratmak, koltuk hırsının göze indirdiği perde ile hem Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'e hem de göreve geldiği günden bu yana canla başla çalışan İl Başkanımıza yönelen bu iftiraların sahibi milletvekilinin, hukukun temel ilkelerinden olan ‘Kişi iddiasını ispatla mükelleftir' sözünü hiçe saymasıdır” denildi.

 

 “İL BAŞKANIMIZIN SONUNA KADAR YANINDAYIZ”

 

Özdağ'ın tavrının şiddetle kınandığı belirtilen açıklamada, “Çamur at izi kalsın mantığıyla hareket edenlere sözümüz; Biz İYİ Parti İstanbul Başkanlık Divanı olarak İl Başkanımızın sonuna kadar yanında ve destekçisi olmakla beraber, bu çirkin tavır sahiplerine müsaade etmeyeceğimizi altını çizerek belirtiyoruz. Parti içinde ya da dışında, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in Cumhurbaşkanlığı yolunda taş olmak isteyenleri tanıyor ve biliyoruz. Malum şahsın iftiraları ile hizmet ettiği sistemle mücadeleye bizler de her Türk vatandaşı gibi alışığız. Partimizin güneşi ile aydınlanan bu yol bizlere açıktır ve kimse tarafından engellenemeyecektir. Kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız” ifadeleri kullanıldı.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Adanalı
    1 ay önce
    Sayın Özdağ\'a hiç yakışmadı.Bu nasıl bir ego? yeni kuru*** bu partiden milletvekili olmuşsun,yıllarca parti yönetimindesin nasıl bir akıl tutulması yaşanır ki milletin umudu o*** yakın zamanın iktidarı olacak partinin önünü sırf kendi hırs ve ikbalin için birilerinin önüne atarsın.Yandaş medyada birden kıymetlendin memnun musun? Milyonlar sadece memleket kazansın diye hiçbir şahsi menfaat gözetmeksizin partiyi desteklerken sayın Özdağ bu asla kabul edilebilir olmadı.Yoksa sende zamanında çok destek verdiklerimiz gibi geleceği başka yerlerde arama sevdasına mı düştün? YAZIK.Üç günlük dünyanın menfaati için yapılacak bir şey değil.Chp ye Muharrem İnce\'nin yaptığından daha aşağılığını yaptın.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Çin aşısı yaptıracak mısınız?” sorusuna, “Önce sayın Erdoğan yaptırsın aşıyı herkesin gözü önünde, o zaman bakarız duruma” yanıtını verdi.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Çin aşısı...
İYİ PARTİ Mardin il Başkanı Süleyman AKAR'ın Gündeme Getirdiği Aileye Çorum Sungurlu Belediyesinden Yardım eli
İYİ PARTİ Mardin il Başkanı Süleyman AKAR'ın Gündeme...