İYİ PARTİ’DEN SOKAK HAYVANLARI İÇİN MAMA KAMPANYASI

İYİ PARTİ’DEN SOKAK HAYVANLARI İÇİN MAMA KAMPANYASI

14 Eylül 2020 - 14:28

İYİ PARTİ’DEN SOKAK HAYVANLARI İÇİN MAMA KAMPANYASI


İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle insanlar evlerinde daha sık kaldığından yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için mama kampanyası başlattıklarını söyledi.


İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle insanlar evlerinde daha sık kaldığından yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için mama kampanyası başlattıklarını söyled


İYİ Partili Akan, “4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’ne kadar devam edecek Mama Bağışı Kampanyası ile, kentimizdeki sokak hayvanlarımıza olağanca gücümüzle gıda desteği sağlamayı planlıyoruz. Vatandaşlarımız gönlünden geçen oranda mama bağışı yapmak suretiyle bize ulaşsın.

İl ve İlçe teşkilatlarımızın yanında, tüm STK temsilciliklerinin desteğine de açık olan kampanyamız kapsamında toplanan mamaların tümünü ilgili birimler, STK’ lar ile birlikte ihtiyaç duyulan noktalara ulaştıracağız. Unutmayın! İYİlik bulaşıcıdır.” İfadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İYİ PARTİ TBMM GRUP BAŞKAN VEKİLİ, LÜTFÜ TÜRKKAN: TÜRKİYE 2021’DE ERKEN SEÇİME GİDECEKTİR
İYİ PARTİ TBMM GRUP BAŞKAN VEKİLİ, LÜTFÜ TÜRKKAN: TÜRKİYE...
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu Tiyatronun Simgesi kavuğun eski ve yeni emanetçileri Rasim Öztekin ve Şevket Çoruh’u Florya’da ağırladı.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu...