İYİ PARTİ BURSA İL TEŞKİLATINDA DEVİR TESLİM YAPILDI

İYİ PARTİ BURSA İL TEŞKİLATINDA DEVİR TESLİM YAPILDI

Murat BAYRAM - İYİ Parti Bursa İl Teşkilatında 16 Ağustosda yapılan kongre sonucunda, seçimi kazanan Yüksel Selçuk Türkoğlu'nun başkanlık mazbatasını almasının ardından, il başkanlığı devir teslim töreni de gerçekleştirildi.

25 Ağustos 2020 - 12:51 - Güncelleme: 25 Ağustos 2020 - 20:10

Murat BAYRAM - İYİ Parti Bursa İl Teşkilatında 16 Ağustota yapılan kongre sonucunda, seçimi kazanan Yüksel Selçuk Türkoğlu'nun başkanlık mazbatasını almasının ardından, il başkanlığı devir teslim töreni de gerçekleştirildi.

Devir teslim töreni partililerin yoğun ilgisi ve corona tedbirleri kapsamında, İl Parti binasının önünde yapıldı. Törene İYİ Parti GİK Üyesi Hasan Toktaş, Eski Milletvekili Orhan Şen, Eski İl Başkanı Bayram Kazancı, İlçe Teşkilat Başkanları, il ve ilçe yöneticileri ile partililer katıldı. 

Tören Yahya Bahadır'ın konuşması ile başladı. Partinin kuruluşunda emeği geçen herkese teşekkür eden Bahadır "Kurucu İl Başkanımız Yüksel Yılmaz Bey ve yönetim kurulu üyelerine, görevi devraldığım Bayram Kazancı Bey ve yönetim kurulu üyelerine, yönetim kurulumda çalıştığım tüm arkadaşlarıma; ilçe yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim. Görevi devredeceğim Sn. Y. Selçuk Türkoğlu ve yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar dilerim. Allah yar ve yardımcıları olsun" dedi.

Güzel dileklerinden dolayı Bahadır'a teşekkür eden Türkoğlu delege tarafından kendilerine tevdi edilen görevi bi-hakkın yerine getirmeye çalışacaklarını söyleyerek, "İYİ Partinin kurulması aşamasında emekleri olan herkese; özellikle kurucu il Başkanımız Yüksel Yılmaz'a, Bayram Kazancı Bey'e, Yahya Bahadır Başkanıma ve yönetim kurullarına gösterdikleri çaba için teşekkürü borç bilirim. Bundan sonraki süreçte de kendilerinin tecrübelerine başvuracağımızı söylemek istiyorum. Biz geçirdiğimiz kongre sürecinde taraflara bölünmedik aksine birleştik. Her delegemizle bir araya geldik. Tekrar bir bütün olduk. Her şeyin daha İYİ olması için birlikte çalışacağız" dedi.

***Türkoğlu: AK Parti Genel Başkanı Varsın Baskın Seçim Düzenlesin!..***

Kongre sürecindeki çalışmalarından bahseden Türkoğlu, "biz kongre sürecinde Sn. Yüksel Yılmaz'la kardeş rekabeti güderek çalışmalar gerçekleştirdik. Bu süreç içerisinde ikimizde tüm delegelerimiz ve üyelerimizle, yöneticilerimizle bir araya geldik. Fikir alışverişinde bulunduk. Biz bu çalışmalarda o kadar İYİ hazırlandık ki AK Parti Genel Başkanı varsın baskın seçim düzenlesin; İYİ Parti Bursa İl Teşkilatı şu dakikadan itibaren Baskın seçime de hazırdır, erken seçime de hazırdır" dedi.

Konuşması sık sık alkış ve sloganlarla kesilen Türkoğlu, törene iştirak eden partililere teşekkür ettikten sonra, Yahya Bahadır'a da bir plaket sunarak emeklerinden dolayı teşekkür etti. Yahya Bahadır'da Türkoğlu'na çiçek sundu ve çalışmalarında başarılar diledi.

Tören sonrası partilileri İl Teşkilat Binasına davet eden Selçuk Türkoğlu, İlçe Başkanları ile bir toplantı gerçekleştirdikten sonra, yönetim kurulu üyeleriyle de ilk toplantısını gerçekleştirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Ender Serbes'ten İktidara Kızılay Tepkisi: Bırakın bari Kızılay temiz kalsın
Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Ender Serbes'ten İktidara...
İYİ Partili Akcan'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı: Cumhuriyet; milletimizin kanıyla, canıyla insanlık tarihine altın harflerle yazılan bir destandır
İYİ Partili Akcan'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı:...