HaberAsi Genel Koorditanörü Atila Develioğlu Kol Kırılır Yen...

HaberAsi Genel Koorditanörü Atila Develioğlu Kol Kırılır Yen İçinde Kalır

23 Eylül 2020 - 21:04 - Güncelleme: 23 Eylül 2020 - 21:48

20 Ağustos 2020 tarihinde İYİ Parti 2. OLağan Kurultayı yapıldı. Kurultay'da tüm delegelerin oyu ile Meral AKŞENER yeniden genel başkan seçildi. Akabinde GİK YDK seçimleri oldu genel başkan Meral AKŞENER, 100 kişilik anahtar liste ile seçime girdi. Delegelerin takdiri ve iradesi ile 50 asil 25 yedek toplamda 75 kişi GİK listesine girdi. 


Seçim sonrası kırgınlıklar, kızgınlıklar tartışmalara neden oldu. Buradan Partinin kuruluşundan bu yana mücadelesini veren bir kardeşiniz  bir evladınız olarak seslenmek istiyorum; lütfen bu tartışmalara bir son verin. Meral AKŞENER de bizim, Koray AYDIN da bizim, Ümit ÖZDAĞ da bizim, İsmail KONCUK da bizim, Ümit DİKBAYIR da bizim, Aylin CESUR da bizim Yavuz AĞIRALİOĞLU da bizim, Ayhan EREL de bizim, Feridun BAHŞİ de bizim, Dursun ATAŞ'TA bizim, sağcılar da solcularda tabancalarda bizim, velhasıl daha ismini sayamadığım tüm isimler de bizim ağabeyimiz, ablamız kardeşlerimizdir. Kuruluş yıllarındaki çektiğimiz o kadar zorluklar karşısında birdik tek yumruk idik. Ben bu Parti'nin bir neferi olarak 15 günde 7500 kilometre yol yaparak 52 il gezdim. Tek tek İl Başkanlarımız ilçe başkanlarımız meclis üyelerimiz il ilçe yöneticilerimiz ve üyelerimiz ile birebir temaslarda bulundum herkes umudunu anlattı taban olarak geleceğe dair öyle güzel hayalleri var ki, inanmışlar, güvenmişler, kabul etmişler. Tek çare olarak, tek Kurtuluş olarak İYİ Parti'yi görmüşler. Lütfen değerli abilerim, ablalarım millet sizlerden birlik ve beraberlik bekliyor. Umut bekliyor, Adalet bekliyor ne olursa olsun sımsıkı sarılmak vakti helallik isteme vaktidir. Kol kırılır yen içinde kalır. Parti içi tartışmalar sosyal medyada değil teşkilatın tam içinde yapılmalıdır.


Koray ağabey, Ümit ağabey, İsmail ağabey, Aydın ağabey, Aylin abla, Ayşe abla, Fatma abla, Betül kardeşim, Özlem kardeşim, Ali kardeşim HABERASİ olarak sizden tek isteğimiz var. Ne olur Genel Başkanımız Meral AKŞENER'in ana sıcaklığında; evlatları olarak yuvanıza sımsıkı sarılın. Bizim başka Türkiye'miz yok. Başka gidecek partimiz yok. Şimdi birlik ve beraberlik zamanı. UNUTMAYIN MİLLET BİZİ ÇAĞIRIYOR...

Atila DEVELİOĞLU

HaberAsi Genel Koordinatör
YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Ali okcu
  1 ay önce
  Kol kırılır yen içinde kalır lafı ile bu firildaklik yapan bazı şahıslarla nasıl bir tutuyorsun anlamadım ki . Alakalı olmayan bir izdüşümü. Yani alicengiz oyunu oyna bunu da kabul edin diyorsunuz öyle mi. Hadi yahu. Vallaha mi .
 • HaberAsi
  1 ay önce
  Ben susun demiyorum Teşkilatın içinde çözün diyorum. Ali bey bu yazımın içinden nasıl böyle bir ifade çıkarttınız anlamadım.
 • İlhan ŞEREFETTİN
  1 ay önce
  Ali Bey. Kimse kimseyi kabul et veya etme demiyor. Birlik ve beraberlik zamanı diyoruz. Başka Türkiye yok diyoruz. Varsa bir konu Kendi içimizde hal edelim diyoruz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Evimize ekmek götüremiyoruz" diyen esnafa Erdoğan'dan çok...
Tunç Soyer, İYİ Parti lideri Meral Akşener'e sürpriz ziyaret
Tunç Soyer, İYİ Parti lideri Meral Akşener'e sürpriz ziyaret