Gemlikli İYİ lerden Cumhuriyet Başsavcılığına Ziyaret

Gemlikli İYİ lerden Cumhuriyet Başsavcılığına Ziyaret

Murat BAYRAM - İYİ Parti Gemlik İlçe Teşkilatı, görevine yeni atanan Gemlik Cumhuriyet Başsavcısı Hilal Bozdağ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

27 Ağustos 2020 - 13:08 - Güncelleme: 27 Ağustos 2020 - 13:14

Murat BAYRAM - İYİ Parti Gemlik İlçe Teşkilatı, görevine yeni atanan Gemlik Cumhuriyet Başsavcısı Hilal Bozdağ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
İYİ Parti Gemlik İlçe Başkanı Ertuğrul Yavuz, Başsavcı Bozdağ'a, “yeni görev yeriniz hayırlı uğurlu olsun, ilçemize hoş geldiniz; umarım Gemlik’i beğenmişsinizdir” diyerek yönetim kurulu üyelerini tanıttı. Başsavcı Bozdağ, tanıştığı misafirleri ile kısaca sohbet ettikten sonra Gemlik ile ilgili ilk izlenimlerini aktardı.
Gemlik'in sanayi, tarım ve turizm arasında sıkıştığından, bu durumun da doğal güzelliklerinin önüne geçtiğine değinen Yavuz, “Sayın Başsavcım, dağ ve kıyı köylerini (mahallelerini) de gezip görmelisiniz” diyerek Gemlik ve köylerindeki görülmesi gereken yerlerden bahsetti.
Yavuz, Cumhuriyet Başsavcısı Bozdağ'a Gemlik'te anne babaların korkulu rüyası haline dönüşen uyuşturucu meselesi hakkındaki bilgi ve izlenimlerini aktardı. Yavuz, “bu zehir ve zehir tacirleri ile mücadelede parti teşkilatım üzerine düşebilecek her türlü görevi seve seve kabul edecektir. Yeter ki evlatlarımız uyuşturucu batağından uzak olsun” dedi.
Bunun üzerine Başsavcı Bozdağ, “uyuşturucuyla mücadelede suçluya aman vermeyen kolluk kuvvetinin şartsız ve tavizsiz olarak yanındayız. Lakin bu iş sadece kolluk mücadelesi ile çözülecek bir konu değil, ailelerimizi de bu konuda büyük görev düşüyor. Uyuşturucuyu el ele toplumdan silebiliriz” dedi.
Ziyaret sonunda kendisi ve heyetini  kabul ettiği için C. Başsavcısı Bozdağ'a teşekkür eden Yavuz, kendilerini de ilçe teşkilatlarında ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını söyledi. Bozdağ'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Ender Serbes'ten İktidara Kızılay Tepkisi: Bırakın bari Kızılay temiz kalsın
Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Ender Serbes'ten İktidara...
İYİ Partili Akcan'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı: Cumhuriyet; milletimizin kanıyla, canıyla insanlık tarihine altın harflerle yazılan bir destandır
İYİ Partili Akcan'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı:...