GEMLİKLİ İYİ ler EMEKLİ ASTSUBAYLARI UNUTMADI

GEMLİKLİ İYİ ler EMEKLİ ASTSUBAYLARI UNUTMADI

Murat BAYRAM - İYİ Parti Gemlik Teşkilatı 17 Ekim Dünya Assubaylar günü vesilesiyle TEMAD Gemlik Şubesine ziyarette bulundular.

18 Ekim 2020 - 19:43 - Güncelleme: 18 Ekim 2020 - 20:00

Murat BAYRAM - İYİ Parti Gemlik Teşkilatı, Ertuğrul Yavuz ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyetle, 17 ekim Astsubaylar günü münasebetiyle Gemlik emekli astsubaylar derneğini ziyaret etti. Emekli astsubaylar derneği yöneticilerinin astsubaylar gününü kutlayan Yavuz yaptığı konuşmada, “silahlı kuvvetlerimizin önemli unsurlarından astsubaylarımıza müteşekkiriz. Hayatlarını kaybetmiş olanlara Allah’tan rahmet, emekli ve gazi astsubaylarımıza da uzun ömürler diliyorum,” dedi. Ziyaret TEMAD yöneticilerinin hatıraları ile hoş sohbet havasında geçti. Yakın ilgilerinden ve misafirperverliklerinden dolayı TEMAD yönetimine teşekkür eden Yavuz, TEMAD yönetici ve üyelerini de İYİ Parti ilçe binasında ağırlamaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Çin aşısı yaptıracak mısınız?” sorusuna, “Önce sayın Erdoğan yaptırsın aşıyı herkesin gözü önünde, o zaman bakarız duruma” yanıtını verdi.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Çin aşısı...
İYİ PARTİ Mardin il Başkanı Süleyman AKAR'ın Gündeme Getirdiği Aileye Çorum Sungurlu Belediyesinden Yardım eli
İYİ PARTİ Mardin il Başkanı Süleyman AKAR'ın Gündeme...