Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığından 15 Günde 15 Bin Üye...

Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığından 15 Günde 15 Bin Üye Kampanyası

17 Ekim 2020 - 15:03

Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı, teşkilatlanma çalışmalarına sürat vererek 15 Günde 15 Bin Üye kampanyasına start verdi

Ağustos ayı içinde il kongresini yaparak teşkilatlanma ve saha çalışmalarına ağırlık veren Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı, üye atılımı yapmaya hazırlanıyor.

 

İl Başkanı Hasan Ekici, kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir açıklamayla 15 Günde 15 Bin Üye kampanyasını startını verdiklerini duyurarak 1 Kasım’daki büyük kongrede Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’na sürpriz yapmak istediklerini belirtti.

 

 

Ülkenin her yanında teşkilatlanma atılımı içinde olan Gelecek Partisi’ndeki üye kampanyası ilk olarak İstanbul’da başlamıştı. 34 Günde 34 Bin Üye parolasıyla yola çıkan Gelecek Partisi İstanbul, kampanya sonunda yaklaşık 36 bin yeni üye kaydederek dikkatleri üzerine toplamıştı.

 

İstanbul’un ardından Van’da da üye kampanyası başlatan parti, hedefini 10 bin 65 üye olarak belirlemişti. Van’da çalışmalar sürerken bir üye kampanyası da Konya’da başladı.

 

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Millet olarak umutsuzluğa düştüğümüzde tarih boyunca nice kahramanlar çıkarttı bu topraklar. Büyük Kongremize 15 gün kala, 15.000 üye için Selçuklu’nun başkentinden çıktık yola. Türkiye’nin müreffeh geleceği için var gücümüzle çalışıyoruz. Geleceğinİçin ÜyeOl” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Flaş Haber: Çok tartışılacak düzenleme... Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nde yayımlandı
Flaş Haber: Çok tartışılacak düzenleme... Cumhurbaşkanlığı...
İYİ PARTİ TBMM GRUP BAŞKANVEKİLİ, LÜTFÜ KÜRKKAN: 83 MİLYON İNSAN TÜRKİYE’DE SARAYA ÇALIŞIYOR
İYİ PARTİ TBMM GRUP BAŞKANVEKİLİ, LÜTFÜ KÜRKKAN: 83 MİLYON...