Flaş Açıklama ! İyi Parti Kayseri İl Başkanı Süleyman Bozkurt...

Flaş Açıklama ! İyi Parti Kayseri İl Başkanı Süleyman Bozkurt Yeniden Aday Olmayacağını Açıkladı

07 Temmuz 2020 - 21:50

İyi Parti Kayseri İl Başkanı Süleyman Bozkurt, 12 Temmuz Pazar günü yapılması planlanan İl Kongresinde aday olmayacağını belirterek, “İyi Parti İl Başkanlığını daha iyi yapacağını iddia eden arkadaşlar var. Ben bu arkadaşlara fırsat ve şans tanımak için aday değilim” dedi.

 

İyi Parti Kayseri İl Başkanı Süleyman Bozkurt, somutnhaber.com Genel Yayın Yönetmeni Tolga Yılmaz’a neden aday olmayacağını açıkladı.

Mevcut Başkan Süleyman Bozkurt, Sebati Ataman ile Metin Soylu ile birlikte İyi Parti Kayseri İl kongresinin 3 adaylı geçeceği beklentisini sona erdirdi.

 

Umarım Bu Seçimden Sonra Kayseri İyi Olacak

Mevcut Başkan Süleyman Bozkurt, neden aday olmayacağı yönündeki soruyu, “İyi Parti İl Başkanlığını daha iyi yapacağını iddia eden arkadaşlar var. Ben bu arkadaşlara fırsat ve şans tanımak için aday değilim. Bundan sonraki süreçte her iki adaya da başarılar dilerim. Seçimlerde taraf tutmam söz konusu olamaz.

Her iki aday da benim için değerlidir. İki isimde benim yol arkadaşımdır.

Umarım her iki isimde seçimden önce vaat ettiklerini, kazandıkları andan itibaren hayata taşırlar ve partimizin bayrağını Kayseri’de en üst noktaya taşırlar. Umarım bu seçimden sonra Kayseri İyi olacak.” Cevabını verdi.

12 Temmuz Pazar günü yapılması planlanan kongrede İl başkanlığı için Sebati Ataman ile Metin Soylu yarışacak.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gün Doğmadan Neler Doğar Neler ! Yarına Dikkat !
Gün Doğmadan Neler Doğar Neler ! Yarına Dikkat !
Gazi Mustafa Kemal Atatürk Nasıl GICIK Oldu ?
Gazi Mustafa Kemal Atatürk Nasıl GICIK Oldu ?