CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz: Siz 3-5 maaş alırken...

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz: Siz 3-5 maaş alırken SMA Hastası Çocukların Aileleri 1 Kuruş İçin Çırpınıyor

Editor: Süperadmin
16 Haziran 2021 - 10:55

CHP’li vekil AKP’lilere böyle isyan etti: SMA hastalarının aileleri çocuklarının hayatını kurtarmak için çırpınıyor

 

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, TBMM'de yaptığı konuşma sırasında SMA hastalarına dikkat çekerek, "SMA hastalarının aileleri bir kuruş daha toplamak için, çocuklarının hayatını kurtarmak için çırpınıyor" dedi.

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, TBMM'de yaptığı konuşma sırasında SMA hastalarına dikkat çekerek, "AK Partili bürokratlar birden çok yerden TL, dolar üzerinden devasa miktarda maaş prim almaya devam ediyor." ifadelerini kullandı.

Deniz Yavuzyılmaz, "AK Partili bürokratlar birden çok yerden TL, dolar üzerinden devasa miktarda maaş prim almaya devam ediyor. Bu şirketlerden biri de Türk Telekom. Genlerimiz iş bulamazken, esnaf kepenk kapatırken 4 maaş ikramiye aldılar" şeklinde konuştu.

Konuşmasını, "SMA hastalarının aileleri bir kuruş daha toplamak için, çocuklarının hayatını kurtarmak için çırpınıyor. Diğer yanda, AK Partili yetkililer çift dikiş, üç dikiş maaşlar almaya, vatandaşın hakkını yemeye devam ediyor!" sözleriyle paylaşan Yavuzyılmaz'ın konuşması şöyle:

 

 

Kaynak: https://www.gunboyugazetesi.com.tr/chpli-vekil-akplilere-boyle-isyan-etti-sma-hastalarinin-aileleri-cocuklarinin-hayatin-92834h.htm

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Doğrular er geç Ortaya Çıkar || 'Erdoğan ve Soylu kirli bir suçun üstünü örtüyorlar'
Doğrular er geç Ortaya Çıkar || 'Erdoğan ve Soylu kirli bir...
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener: Partimizin oy oranı yüzde 16 lar da en az yüzde 20 olmalı
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener: Partimizin oy oranı...