Cami İmamı Ezan Okurken Gözyaşlarını Tutamadı ! VİDEO HABER

Cami İmamı Ezan Okurken Gözyaşlarını Tutamadı ! VİDEO HABER

işte o anlar

22 Mart 2020 - 13:01

Bosna Hersek'te bir cami imamı korona virüs salgını önlemleri kapsamında cuma namazına cemaatin gelememesi nedeniyle ezan okurken göz yaşlarını tutamadı.

Korona virüs salgını nedeniyle Türkiye'nin yanı sıra Bosna Hersek'te de camiler kapatıldı. İnsanların toplu olarak bir araya gelmesini önlemek amacıyla alınan karar sonrası cuma namazları da cemaatle kılınmadı.

Söz konusu karar sonrası Bosna Hersek'te çekilen bir görüntü sosyal medyada gündem oldu. Sancak bölgesindeki bir caminin imamı, cuma namazına cemaatin gelememesi nedeniyle ezan okurken göz yaşlarını tutamadı.Bosna Hersek'te son açıklanan rakamlara göre 93 korona virüs vakası görülürken bir kişi hayatını kaybetti. 

 

Kaynak: yenıcag

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hüseyin TÜRKEŞ
    2 hafta önce
    Allah\'ım minareleri ezansız, camileri cemaatsiz bırakma. Bir ay önce hiç aklımıza gelirmiydi böyle bir durumla karşılaşacağımız. İnsanın ister istemez ağlıyası geliyor. Camiler vakit ve cuma namazında cemaatsiz kaldı. Allah\'ım sen büyüksün bizler aciz kullarınız günah işledik bizleri merhametinle affet ve bizi camilerimize kavuştur. Müslümanları bu musibetten koru ve kurtar.AMİN
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yazık Yazık ! '' Akp Korona İle Mücadele Eden Sağlık Çalışanlarına da  Yalan Söyledi ''
Yazık Yazık ! '' Akp Korona İle Mücadele Eden Sağlık...
Eski erkek arkadaşının asitli saldırısına uğrayan Berfin Özek şikayetinden vazgeçti
Eski erkek arkadaşının asitli saldırısına uğrayan Berfin Özek...