Bozkır Mahallesi Mustafa ÖZKAN’a Turan Mahallesi Murat ALACA’ya...

Bozkır Mahallesi Mustafa ÖZKAN'a Turan Mahallesi Murat ALACA'ya Emanet.

İlçe Başkan Önder Ertaş Mahalle Başkanı Atamalarına Devam Ediyor . Son olarak Bozkır ve Turan Mahallelerinin atamalarının yapıldı.

10 Ekim 2019 - 15:20 - Güncelleme: 10 Ekim 2019 - 15:53

8 Ekim 2019 Salı Günü Murat ALACA'nın atamasını yapan İlçe Başkanı Önder Ertaş  İYİ parti Turgutlu Turan Mahalle Başkanlığına Murat ALACA atanmıştır partimize Turgutlumuza Manisa mıza ülkemize hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

09 Ekim 2019 Çarşamba Günü ise Mustafa ÖZKAN'ın Atamasını yapan İlçe Başkanı Önder Ertaş '' İYİ parti Turgutlu Bozkır Mahalle Başkanlığına sayın Mustafa ÖZKAN atanmıştır. Hayırlı olsun Allah yar ve yardımcısı olsun.

Biz her zaman görev yapmaya çalıştık her zaman partimizi ne kadar ileriye götürürüz bunun çalışması içindeyiz başkaları gibi partiye nasıl zarar veririz nasıl partiyi zor duruma düşürürüz düşüncesi içinde olmadık her gün partimiz için mücadele ettik maddi manevi partimizi ayakta tutmanın gayreti içinde olduk her ne olursa olsun İYİ Parti iktidara gelinceye kadar mücadeleye devam edeceğiz.'' dedi.


İlçe Başkanı Önder ERTAŞ'tan Mazbatalarını alan Murat ALACA ve Mustafa ÖZKAN  İlçe Başkanı Önder Ertaş'a onları bu göreve layık gördüğü için her ikisi de ayrı ayrı teşekkür etti .

Bozkır Mahalle Başkanlığına atanan Mustafa ÖZKAN ''Önder Başkanım Çalışmalarını özveri ile takip ediyorum .  Sizin gibi bir İlçe Başkanı İle Çalıştığım için çok mutluyum yarınlardan umutluyum .

El ele verir isek başaramayacağımız hiç bir şey yoktur. Allah Size sıhhat ve sağlık versin . Bütün çalışmalarınızda destekçiniz olacağım.'' dedi

Turan Mahalle Başkanlığına Atanan  Murat ALACA  '' Turan Mahallesinde Partimizin gözü kulağı olacağım . Bu göreve beni layık gördüğünüz için teşekkür ederim . Turgutlu'da İYİ Partinin Büyümesi yolunda bende elimi taşın altına koyacağım.'' dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte 33 Evladımızın Şehit Edildiği Yer ! video haber
İşte 33 Evladımızın Şehit Edildiği Yer ! video haber
Şehit sayısı 36 oldu ! Erdoğan ilk defa konuştu yine 15 temmuz'a getirdi gezi olaylarını konuştu
Şehit sayısı 36 oldu ! Erdoğan ilk defa konuştu yine 15 temmuz'a...