Antalya’da MHP’ye İYİ Parti Darbesi ! Tam 65 Kişi İYİ...

Antalya'da MHP'ye İYİ Parti Darbesi ! Tam 65 Kişi İYİ PARTİ'ye Geçtiler

Antalya'da MHP'ye İYİ Parti Darbesi ! Tam 65 Kişi İYİ PARTİ'ye Geçtiler

24 Ağustos 2019 - 14:07 - Güncelleme: 24 Ağustos 2019 - 14:43

Konu ile alakalı Antalya iyi parti Teşkilatından Şu Açıklama Yapıldı

KAMUOYUNUN DİKKATİNE...
 
Bizler;TÜRK milliyetçiliği şiarını kendisine yaşam felsefesi yapmış, Türklük gururu, İslamahlak ve fazileti ile yetişmiş, devlet ve millet aşkı ile yaşayıp tek derdi Vatan olan çeşitli partilerde görev almış yada hizmet etmiş olan, an itibariyle mensubu olduğu partiden ayrılmış herhangi bir partiye kaydı bulunmayan, demokrasiye, çok partili parlamenter sisteme, Türkiye Cumhuriyeti Devletine, Atatürk inkılaplarına ve devletin kurucu felsefesine sonuna kadar inanmış insanlar olarak;
.
Bizim particilik anlayışımızda, bizim iktidar uygulamalarımızda, ne dini istismar etmek, ne yandaşlık ve adam kayırması yapmak, ne kamu malını israf etmek, ne yolsuzluk, ne dar kadroculuk ve liyakatsizlik, ne toplumu kamplara bölen uygulamalar ile çatışmacı bir zihniyet, ne devletin yasalarına muhalefet etmek, hiçe saymak, ne siyasetin ahlaki değerlerini alaşağı yapmak, yalanlar, iftira ve karalamalar ile, algı ile yönetmek, ne milli değerlerimizi yok saymak, aşağılamak, değersizleştirmek, nede Türk milliyetçiliği temel değerlerinden vazgeçerek, köhne vahabi kültürüne yada başka bir kültüre yem olmak vardır. 
 
Bizler, bugün üzüntü içinde izlediğimiz devlet yönetimindeki bu saydığımız erozyonu iyi gören, farkında olan insanlarız. Devletin idaresinde olmaması gereken, "bizim anlayışımız da olmaz" dediğimiz şeyleri üzülerek, kahrolarak yaşıyoruz. Her geçen gün ata buyruğundan, ecdat törelerinden ne kadar uzaklaştığımızın farkındayız. 
 
Peygamber efendimiz (sav) bir hadisinde buyurmuşlardır ki; “Kim bir kötülük görürse, onu eliyle değiştirsin. Şayet eliyle değiştirmeye gücü yetmezse, diliyle değiştirsin. Diliyle değiştirmeye de gücü yetmezse, kalbiyle buğz etsin ki, bu imanın en zayıf derecesidir.” 
 
İşte bizler bu farkındalık içerisinde, bir süredir devletimizin yönetiminde gördüğümüz bazı yanlışları önce dilimizle, ifadelerimizle, uyarılarımız ve önerilerimizle değiştirmeye, düzeltmeye çalıştık. Bu konuda yaptığımız çalışmalarda, bulunduğumuz konumlarda ve irtibat kurduğumuz yetkililerde maalesef çok başarılı olamadık. Her birimizin partililerle yapmış olduğu bu bilinçli vatandaşlık vazifesinden başarısız ayrılmaları, bizi yapmamız gerekenler konusundaki sorumluluktan asla uzaklaştırmadı. Bu sebepledir ki; bir grup gönül dostu ve dava adamları ile, bugün burada ideallerimizi, gerçekleştirebileceğimizi, yanlışları düşünce ve fikirlerimizle  düzeltebileceğimizi düşünerek, birlik olmaya, güç vermeye, güç olmaya geldik. 
Ülkümüz; Hizmet,
Derdimiz; Vatan,
Yolumuz; Atatürk’ün çizdiği yol,
Hedefimiz; Türklük şuuru 
 
İYİ Parti; gerek ülke siyasetinde gerekse de Antalya siyasetinde belirleyici faktör olmuş, etkin rol oynamıştır. İYİ Parti; temel felsefesiyle Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Türk Milletini içerisinde olduğu girdaptan çıkarmayı yegane amaç edinmiş, gücünü derin milletten alan, kuruluşu ve kurtuluşu bünyesinde bulunduran bir cesurlar hareketidir. İYİ Parti Genel Başkanı Sn. Meral Akşener'in yaktığı bu cesaret ateşi, Antalya'da İYİ Parti İl Başkanı Sn. Ahmet Aydın ile layıkıyle taşımaktadır.
 
İyi parti ile, sesimizi duyuracağımızı, hedeflerimize ulaşacağımızı, devletin erozyona uğratılan tüm değerlerini yeniden merkezine yerleştireceğimizi, partizanca değil parti çalışmaları anlayışı ile iktidar olabileceğimizi, şahsi hesap ve çıkarlar yerine devlet ve millet menfaatine sağlanan faydalardan nemalanacağımızı düşünerek, bu uğurda yol almakta olan dostların yanına, onlara destek olacağımızı, güç vermeye geldik... İyi parti ile iktidar olmaya geldik. İYİ Parti kendini  TÜRK hisseden Vatanseverlerin evidir.
 
Tüm kamuoyuna saygı ile ilan eder, İYİ partinin iktidar yürüyüşünde herkesi yanıbaşımızda görmeye davet ederiz.

Cesurlar gücüne güç kattı.

GÜNEŞE AKIN BAŞLADI

Büyük çoğunluğunu MHP eski yöneticilerinin ve üyelerinin oluşturduğu vatandaşlar Antalya İYİ Parti İl Başkan’lığında düzenlenen törenle üyelik formlarını doldurup rozet taktılar.

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet AYDIN düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmasında önümüzdeki günlerde de gerek Antalya merkezde de gerekse ilçelerde de İYİ Parti’ye yeni katılımlar olacağının müjdesini verdi.

 

İYİ Parti’ye  tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Antalya’da da büyük ilgi sürüyor. İYİ Parti Antalya İl Başkanlığında düzenlenen törende büyük çoğunluğunu MHP’li eski ve yeni yöneticilerin oluşturduğu aralarında  eski Belediye Başkanınında bulunduğu isimler üye formlarını doldurarak rozet taktı.

GÜNEŞE AKIN SÜRÜYOR

İYİ Parti Antalya İL Başkanlığında düzenlenen törene İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Tuba Vural ÇOKAL , Antalya Milletvekili Feridun BAHŞİ ve yüzlerce Antalya’lı katıldı.

“Cesurların gücüne güç katmaya geldik”

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet AYDIN’ın Daveti Üzerine Katılan Mehmet Cahit TURHAN “Biz yıllarca yönetim kadrosu da dahil MHP’de görevler yaptık ancak Bahçeli’nin son konuşması üzerine İYİ Parti’de Vatan severlerin gücüne güç katmaya karar verdik.

Bahçeli’nin dediği gibi Ülkücüler kullanılıp bir kenara atılacak paspas değildir”dedi.

Eski Başkan ve Yöneticilerde aralarında

İYİ Parti’ye üye olanlar arasında eski Ülkü Ocakları başkanlığında görev yapmış, MHP’nin İl ve İlçe Yönetimlerinde bulunmuş, MHP’nin eski Merkez ilçe Başkanlarının ve Başkan yardımcılarının bulunması dikkatlerden kaçmadı.

Törende konuşan Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Tuba Vural ÇOKAL’da,” Tüm katılımcılara sayın Genel Başkanımız Meral AKŞENER’in selamlarını ve muhabbetlerini iletiyorum. Gücümüze güç kattığınız için İYİ Parti ailesi olarak sizlere teşekkür ediyorum. Vatan, Millet, Bayrak sevdalısı tüm vatansever vatandaşlarımıza kucak açıyoruz”şeklinde konuştu.

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet AYDIN’da , “ Bugün burada tarihe tanıklık ediyoruz. Bizler güneşin altında hep birlikte İYİ Parti şemsiyesi altında mücadele edip geleceğimiz olan evlatlarımıza yaşanabilir, içlerini ısıtacak bir ülkeyi miras bırakmayı yegane amaç edinmiş bir topluluğuz. Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER’in başlattığı kıvılcımla Güneşimiz gün geçtikçe daha fazla insanımızın içini ısıttı ve ısıtmaya devam edecektir. İYİ Parti Türkiye’nin umudu oldu, olmayada devam edecektir. Biz büyük bir aileyiz. Durmayacağız, bıkmayacağız,usanmayacağız, yorulmayacağız. Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER’i Cumhur Başkanı yapmak için gündüz oturmayacağız gece uyumayacağız. Bugüne kadar İYİ Parti için gecesini gündüzüne katan tüm kardeşlerime bu vesile ile bir kez daha teşekkür ediyorum. Aramıza yeni katılan cesur yürekli kardeşlerimede aramıza,yuvamıza, cesurlar hareketine hoş geldiniz diyorum” şeklinde konuştu.

 

Basınımızın güzide temsilcileri, Sevdası Türkiye Kaygısı Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Türk Milletinin geleceği olan kıymetli partililerimiz, öncelikle geleceğin lider ülkesinin mimarı, Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener'in selam ve muhabbetlerini siz kıymetli hemşehrilerime iletiyorum.

Bizler güneşin altında hep birlikte İYİ Parti şemsiyesi altında mücadele edip, geleceğimiz olan evlatlarımıza yaşanabilir, içlerini ısıtacak bir ülkeyi miras bırakmayı yegane amaç edinmiş bir topluluğuz.

Ne güzel söylemiş şair:

"Akın var Akın güneşe akın." diye..

Kıymetli basın mensupları, sevgili cesur yürekler;

Birazdan Allahın izni ile güneşe akına hep birlikte şahit olacağız

Genel başkanımız Sn. Meral Akşener'in başlattığı kıvılcımla güneşimiz gün geçtikçe daha fazla insanımızın içini ısıttı ve ısıtmaya da devam edecektir.

İYİ Parti Türkiye'nin umudu olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Vatandaşlarımızın teveccühünden de bunu görebiliyoruz.

Biz büyük bir aileyiz, bugün de tarihe tanıklık etmek için, ailemize yeni katılacak olan kardeşlerimizin katılımı vesilesiyle bir araya geldik.

Durmayacağız, bıkmayacağız, usanmayacağız, yorulmayacağız! Hep bir olup, iri olup, diri olup

 Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener'i Cumhurbaşkanı yapmak için gündüz oturmayacağız, gece uyumayacağız.

 

Bugüne kadar İYİ Parti için gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm kardeşlerime bu vesile ile bir kez daha teşekkür ediyorum. Aramıza yeni katılan cesur yürekli kardeşlerime de aramıza, yuvanıza, cesurlar hareketine hoş geldiniz diyorum.

Karanlıktan, zulümden, esaretten bıkanları, demokrasi isteyenleri, geleceğin Türkiye'sine imza atmak isteyenleri biz kucaklamaya hazırız ve nazırız.

Sizlere önümüzdeki günlerde gerek ilçelerimizden gerekse Antalya'mızdan yeni kardeşlerimizin İYİ Parti’ye akın edeceğinin müjdesini vermek istiyorum.

Aramıza katılan kardeşlerimle biz zaten yabancı değildik, bugün tam bir kardeş buluşması oldu. Siyaset umut ile yapılır, umudu olan insan inanç yüklüdür, geleceğimiz umut kurtarır inanç inşa eder. Bu vesile ile aramıza katılarak bizlere umut veren kıymetli hemşehrilerimize bir kez daha hoşgeldiniz diyor, saygı, sevgi ve en derin kalbi muhabbetlerimi sunuyorum.

PARTİ YE KATILANLARIN İSİMLERİ

ADI SOYADI
MEHMET CAHİT TURHAN
MEHMET YILDIRIM
HASAN YAZICI
HASAN SELAHATTİN AKDEMİR
Ayhan SARAÇ
SALİH İNCE
ALİ DURAN
Metin ŞEKER
Ufuk ATEŞ
Mehmet ÖZDEMİR
Osman CERAN
Gültekin SERDAR
Orhan TAT
Hüseyin YILMAZ
Mehmet DOĞAN
Kürşat ACAR
Ramazan ASLAN
Şenol KOMAÇ
Murat OZAN
Rifat ÇEKİM
Mustafa YILMAZ
Erkan SALTOĞLU
Mustafa ÖZALP
Veysel ALTUNTAŞ
Şaban ÖZTÜRK
Mustafa ÖZKAN
Recep ERDEM
Baki KARA
Galip İLYA
Abitter AKSOYLU
Rıza MADEN
Hüseyin Cengiz TUFAN
Mehmet BALCI
İbrahim YAVUZ
Ramazan ÇETİN
Mirdas ERBİL
Hediye BİLGENOĞLU
Servet SOMUNCUOĞLU
Turgut TANIR
Orhan ÖZELGÜL
Selçuk ATLAS
Yılmaz GÜVEN
Gülsüm ÜSTÜN
İsmail KALAYCI
Nazif ORAL
Ramazan KOÇ
Abdullah KÖRÜK
Seyhangir KODAL
Talha ÖZAYDIN
Bekir BANKOĞLU
Erhan BİLGENOĞLU
Mustafa BEKÇİ
Mustafa ALNIAÇIK
Hüseyin ÇOLAK
Mustafa ARSLAN
Mustafa KÜÇÜKGÖK
Gülşen SÜRMELİ
Halil ÜNAL
Nazir DUMLU
Ayhan ARIMAN
VELİ MUTİ
MUHARREM GÜMÜŞ
YÜKSEL ERENLER
YÜCEL CANSIZ
SELİM ÇOLAK

 

 

 

KAYNAK: HABERASİ.COM ANTALYA TEMSİLCİ İYİ PARTİ ANTALYA YÖNETİM KURULU ÜYESİ ESMA YANIK

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İYİ Parti'li Vekiller Van'da Debrem'de Yaralanan Vatandaşları  Ziyaret Etti
İYİ Parti'li Vekiller Van'da Debrem'de Yaralanan Vatandaşları...
İYİ Parti Adana İl Başkan Adayı Dr. Büyüköztürk '' Kapalı Kapılar Arkasında konuşmayın gelin mahkemede konuşun ''
İYİ Parti Adana İl Başkan Adayı Dr. Büyüköztürk '' Kapalı...