Anlaşılıyor ki Akp Sığımacıları Göndermeyecek | AK Parti...

Anlaşılıyor ki Akp Sığımacıları Göndermeyecek | AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Sığınmacıları katillere teslim edemeyiz

Editor: Süperadmin
11 Mayıs 2022 - 13:23

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, son günlerde tartışma konusu olan mültecilerle ilgili açıklamalarda bulundu. Çelik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun mülteci açıklamalarına tepki göstererek "Muhalefet partilerinin Suriyelileri katillere teslim etmeyecek bir projeleri var mı?" diye sordu. Çelik, "Sığınmacıları katillere teslim edemeyiz." dedi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, mülteci tartışmalarıyla ilgili gazetecilerin sorularını yanıtladı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun mülteciler üzerinden yaptığı açıklamalara sert tepki gösteren Çelik, "Sığınmacıları katillere teslim edemeyiz." dedi.

Çelik'in açıklamaları şöyle:

"Türkiye'nin politikası yok gibi konuşanlar oradaki durumu bilmiyor. Cumhurbaşkanımız çok net bir ifade kullandı. Bir gün gönüllü ve onurlu şekilde döneceklerdir. Biz bunları katillere teslim edemeyiz. Muhalefet partilerinin bu insanları katillere teslim etmemek için programları var mı? Karşılarında bir katliam makinası var. Kılıçdaroğlu kendisini Esad yönetimi ile empati kurarcasına konuşuyor. Esad rejimi ile kim empati yapıyor ise asıl maşa odur.


UTANÇ VERİCİ, BÜYÜK BİR YALAN

Diyor ki Aylan bebeğin ölümünden Erdoğan sorumludur. Cumhurbaşkanımız, dünyaya seslendi, 'Bu çocuklar Akdeniz'de ölmesin. Akdeniz çocuklara mezar olmasın' dedi. Kılıçdaroğlu'nun son açıklamaları utanç verici, büyük bir yalan.

NEFRET VE HUSUMET SİYASETİ

Kılıçdaroğlu'nun son konuşması hükümetimize, Kabinemize karşı nefret ve husumet siyasetidir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş'ta İYİ Partiye Dev Katılım | Siyasi İşler Başkanı Koray Aydın Rozetleri Taktı
Kahramanmaraş'ta İYİ Partiye Dev Katılım | Siyasi İşler...
DEVA Partisi Lideri Babacan: Aday açık ara ilk turda seçilecek isim olmalı; seçimden sonra ülke de fakto parlamenter sistemle yönetilmeli; HDP’yi görmezden gelmek mümkün değil
DEVA Partisi Lideri Babacan: Aday açık ara ilk turda seçilecek...