ÜLKEMİZİN EKONOMİ MOTOR GÜCÜ İSTANBUL'U MİLLET İTTİFAKI...
İsmail Azakoglu

İsmail Azakoglu

Ülkücü Yazar

ÜLKEMİZİN EKONOMİ MOTOR GÜCÜ İSTANBUL'U MİLLET İTTİFAKI ALMALI !

22 Mart 2019 - 03:46

ÜLKEMİZİN EKONOMİ MOTOR GÜCÜ İSTANBUL’U MİLLET İTTİFAKI ALMALI !


Türkiye’nin çekici, motor gücü İstanbul. Türkiye Ekonomisinin yaklaşık % 30 unu İstanbul üretiyor. Dünya’da zengin ülkeler bazında bakıldığında İstanbul il sınırlarını ülkeye baz alarak ölçekler isek, yaklaşık 200 Ülke bulunan Dünya gezegenimizde İstanbul 40 sıralarda yer almakta, gelir düzeyi zenginlik durumunda gelişmişlik olarak.
Millet İttifakı, kısa adıyla ”MİLLET”, Türkiye’de 24 Haziran 2018 genel seçimlerine katılmak için oluşturulan bir seçim ittifakı, işbirliğidir.
Öte yandan Akp ve yandaşlarının İstanbul’un tüm gelir kaynaklarını kendi yandaşlarına akıttığını düşünürsek, ”kimlerin musluklarının suyunun kesilebileceğini iyice idrak etmiş oluruz”..

Kaynakları kuruyan Akp li ”asalaklar dan RANTİYECİ, ARAZİ TARUMARCILARINDAN, KUPON ARAZİ ve YAĞMACILARINDAN, ÇOK KATLI GÖKDELENLERİ diktirenlerinden, İETT, İSKİ, İĞDAŞ ve benzeri gelir kaynaklarını kurutanlardan, İstanbul’umuzu kurtarmış, ballı katmerli, ne olduğu belli olmayan kaynaklara para akıtan musluklarını da kapatmış olacağız”.

İstanbul’u MİLLET İTTİFAKI olarak alabilmeli.
İstanbul’u alamayan bir ittifak ülke yönetiminde söz sahibi olsa da eli güçlü asla olamaz, ülke yönetiminde yeterli derecede irade koyamaz diye düşünüyorum…

FATİH SULTAN MEHMET hanında dediği gibi ya ”İstanbul’u

ben alırım, yada İstanbul beni alır” cümlesi kıymetinin farkına varmamız gerektiği noktasında hem fikir olmamız şarttır..

YOLA İYİ BAKIN YOL YAKIN.

İSTANBUL İKTİDARLARIN SÖMÜRÜLECEK, PARA KAYNAKLARI OLMASIN!!
ismailazakoglu@gmail.com

Son Yazılar