KİM BU FETÖCÜ AKP MİLLET VEKİLLERİ?
İsmail Azakoglu

İsmail Azakoglu

Ülkücü Yazar

KİM BU FETÖCÜ AKP MİLLET VEKİLLERİ?

20 Eylül 2017 - 07:13

  ismailazakoglu@gmail.com

Haber analiz:

KİM BU FETÖCÜ AKP MİLLET VEKİLLERİ?

AKP, FETÖ ile mücadeleyi 17-25 Aralık yolsuzluk, Hırsızlık sonrasından itibaren başlatmıştı.

 

15 Temmuz FETÖ'cü darbe girişiminin ardından bütün kamu kurumlarında büyük operasyonlar yapılırken, henüz darbenin siyasi AYAĞINA yönelik herhangi bir operasyon Hala yapılmadı. yapıldığı da hiç bir şekilde söylenemez!!.

AKP teşkilatları içerisindeki FETÖ'cü yapılanmayı belirlemekle görevlendirilen Başbakan yardımcısı Hayati Yazıcı getirilmişti.

Hayati Yazıcı'nın birkaç ilçe belediye başkanını görevden almak dışında herhangi bir belirleme yaptığı henüz söz edilemez.

Çünkü eski bir deyimle anlatmak gerekirse sopanın her iki tarafıda ''Bok'' yani bu oparasyonun sonucu AKP'yi İMHA eder.!!

Bu nedenle göstermelik yapmacık operasyon gibi gösterdikleri şeylerle TÜRK milletin kandırıp ikna edebileceklerini düşünüyorlar.

Bunun arkasında yatan asıl sebebin de AKP içerisinde birçok Millet vekili üst düzey ismin FETÖ mensubu olmasıdır.

Bu durumun da AKP'ye 2018 ve 2019 seçimlerinde çok büyük zarar vereceği düşünülüyor.

Bütün bu tehlikeli ve gergin ortamda AKP'nin önde gelen simalarının, geçmişte Fetullah Gülen'le yaptıkları görüşmeler, mülazahalar, müzakereler Gülen hakkındaki sözleri de ortada videolarla kayıtlı duruyorken.

Baylock üzerinden görüşme yapan herkesin suçlu sayıldığını var sayarsak.

Baylock'u gerçek delil olarak kabul eden TC mahkemeleri hala çok belirgin ve bilinildiği üzere hala bir AKP'li FETÖCÜ bir millet vekili tutuklayabilmiş değil.!!!

...Ve onlarca Fotoğrafta AKP'li millet vekilinin Fetullah Gülen'le aynı karede olduğu görülüyor biliniyor.

Fotoğraf karelerinin içindede FETÖ'nün 'süper imamı' olarak bilinen Cevdet Türkyolu da var.

AKP 24. Dönem Düzce Milletvekili Osman Çakır bulunuyor. Onun yanında ise AKP İstanbul Milletvekili Nureddin Nebati var. Fotoğrafta en dikkat çekici ayrıntı ise Fetullah Gülen'in sağ tarafındaki isimler. Bunların başında ise yine AKP İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem var. Onun yanında ise AKP Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi bulunuyor.

Bazı AKP bakanlarının millet vekillerinin şu sözlerinide unutmuş değiliz.

En başta AKP genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere sevgili hocam dön artık özlem duyuyoruz: Yine AKP li Bekir Bozdağ; MUHTEREM Fetullah gülen hoca efendi, Başbakan Bin Ali beyin; dön muhterem HOCAM sözleri gibi.

 

ÖRNEKLER;yüzlerce çoğaltabiliriz.

Sokaktan geçenleri Fetöden tutuklayacaksın ama tümünün FETÖCÜ olduğu AKP li PARTİLİLERİ AYIRACAKSIN!! Bunun adı Adalet değil, Hukuk değil, Ahlak, Ağdap hiç değil..

 

Hala fetöyle bir şekilde geçmişte ilişkisi olmuş!! Bürokratları atamak yeni görevler vermek bunun bir delili değilmidir??

 

Bir örnek vermek yeterlidir diye düşünüyorum. Yeni diyanet işleri başkanı kimdir?? AKP bu soruları cevaplayamaz!!! Cevaplar ise kendi kendini İMHA EDER!!!

 

AKP genel başkanı Tayyip Erdoğan'ın şu sözlerinin AKP tarafından korkulan cevabı aslında bu değilmidir? Metal yorgunluğu olan arkadaşlarımız var:

Bunun arkasındaki gerçeklerin 2018 + 2019 seçimlerindeki FETÖCÜ vekilleri bir daha aday göstermeyeceği gerçeğidir. APK çöküştedir. Metal yorgunluğu değil AKP de Hukuk ahlak, ağdap, edep, FETÖCÜ yorguluğu vardır.

 

TÜRK milletinin AKP teveccühünün, tercihinin bitiğinin gerçek göstergesi değilmidir !!?

 

 

Son Yazılar