İYİ PARTİ PROJELER ÜRETMELİ!
İsmail Azakoglu

İsmail Azakoglu

Ülkücü Yazar

İYİ PARTİ PROJELER ÜRETMELİ!

20 Kasım 2019 - 04:14

İYİ PARTİ PROJELER ÜRETMELİ!
Siyasi partilerin toplantı salonlarından makam odalarından şöyle şatafatlı yakışıklı poz vermek güzel de teşkilatlar ve iyi Parti Genel Merkezi artık şunu düşünmek durumunda olduğunu bilmeli.
Türk toplumunun kabulünü sempatisini oyunu almak için mutlaka Atılım yapmak durumunda. Türk toplumuna uygun tarımda ekonomide sanayide hangi bölgede hangi sanayi uygunluğu; Neye o bölge uygun ise, tarım bölgesi ise hangi tarıma elverişli olabildiğini araştırıp Türk toplumunun bu neticeler ışığında bu araştırmaları Türkiye sathında aratırıp da kendi konusunda uzmanlarla çiftçiye tarım da hayvan üreticisine ve sanayici uzman bilim adamı desteği vermelidir.
iyi Parti artık Akp yi eleştirmek durumunda değildir.
AKP yi Türk milleti artık tanıyabileceğinin daha da fazlasını bile tanıdı. Bırakalım AKP ye muhalefet yapmayı AKP kendine muhalefet zaten.
Biz Türk milletine ne verebileceğimizi, ne yapabileceğimizi, yapacağımız icraatları anlatmalıyız. İYİ Partimiz kurulalı 2 yıl olmasına rağmen hala bu küçük örneklerle verdiğim konularda projeler ve Atılım yapamadığını projeler geliştirmediğini görüyorum. Ben nacizane iyi Partili bir üye olarak düşündüklerimi dile getirirken özeleştiri yaptığımı düşünün.
iyi Parti'nin bu konuda Politikalar geliştirmesi için küçük örnekler verdiğimi düşünüyorum. iyi Parti iktidara ortak ve alternatif olmak istiyorsa söylediklerimin örneklerini binlere çoğaltarak Türk milletine bu konuda projeler sunmak durumundadır.

Aksi halde 2 yılı geçmez partiler çöplüğünde yerimizi alırız!.
haberasi.com

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor ve açık hava

İsmailazakoglu@gmail.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar