Meral AKŞENER Üzüldü.

Meral AKŞENER Üzüldü.

KONYA'daki İYİPARTİ'lilerce KAYYUM İstenmesi vs. nedenlerle Sosyal Medyadaki Yazılıp Çizilenler üzerine,HaberAsi Akdeniz Bölge Temsilciliği olarak Konya İYİParti İl Başkanı Sn. Gökhan TOZOĞLU'nu aradık.Başkanım Nedir bu durum ? İl Başkanı Tozoğlu Şöyle Dedi.

21 Ekim 2019 - 10:08

Öncelikle belirtmek isterim ki,

Kayyum meselesi İçin henüz tarafımıza yapılmış bir Tebligat Yok.Sadece sosyal medya üzerinde paylaşımlar var,yazılan çizilenler var.

ben geçen hafta Sn.Genel Başkanımız Meral AKŞENER'in yanına gittim. 2 saat kadar Görüşmem oldu. Durumu Kendine anlattım.

Genel Başkanımız Çok Şaşırdı ve Çok Üzüldü.Kendisini Konya'ya Davet ettim. Mutlaka Geleceğini söyledi.

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Koray AYDIN Başkanımız 1-3 Kasım tarihlerinde Konya'da olacak. 3 Günlük Konya Programı var.Biz Şimdi program hazırlıkları yapıyoruz.Görevimizin Başındayız. Layık'ı ile de yapmaya Çalışıyoruz.

Kayyum Başvurusu Mahkeme Tebligatı gelmediğinden,İçeriğini Bilemiyoruz.Lakin;Sosyal Medya'dan Duyduğumuz kadarı ile bazı arkadaşlar KONGRE yapılmasını talep ediyorlar.

Bu konuda zaten Genel Merkezimizin almış olduğu bir karar var.Kongreler 2020 Şubat Ayında başlayacak. 

Hiç bir İl Başkanı İstese bile Genel Merkez Onayı olmadan KONGRE yapamaz.Bizi suçlayanların öncelikle bunu bilmesi gerekir.Bizleri Gereksiz yere suçlamaktadırlar.Zaten Genel Başkanımızda buna üzüldü.Bilmezler mide bu durumu Kayyum isterler,diye Üzüldüğünü ifade etti.

Sayın Tozoğlu'nu Kamuoyunun doğru aydınlanması için,hem koray başkanın Programını hemde bu konuları konuşmak üzere Haberasi İYİHaber Canlı Yayın programına davet ettik.kendisi memnuniyet duyacağını,Katılabileceğini söyledi.

Çok yakında bizde kendisini Canlı yayınımızda Ağırlamaktan Mutluluk duyarız.HaberAsi İYİHaberler vermeye devam edecek.


Kaynak: HaberAsi:Antalya Bölge Temsilcisi-İsmail YILDIRIM

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Suriyeli Vahşeti ! Kendisine Para Vermeyen Kadın Turiste İnşaat Demiri Sapladı
Suriyeli Vahşeti ! Kendisine Para Vermeyen Kadın Turiste İnşaat...
'' Mansur Yavaş Söz Vemişti Ve Sözünde Durdu ''
'' Mansur Yavaş Söz Vemişti Ve Sözünde Durdu ''