İYİPARTİ Mardin İl Başkanı Süleyman AKAR’ dan Bütün...

İYİPARTİ Mardin İl Başkanı Süleyman AKAR' dan Bütün MARDİN lilere Açık Davet

01 Kasım 2019 - 12:44

İYİPARTİ Mardin İl Başkanı Süleyman AKAR' dan Bütün MARDİN lilere Açık Davet 

AKAR
Türkiyede icra edilen Siyaset Mühendisliği sonucu Kutuplaştırıcı ayrıştırıcı dil ve söylem üzerine gerek ideoloji gerek ırksal  gerek din ve gerekse mezhepsel olarak milleti ayrıştırmayı başarabilen siyaset mühendislliği sonucu Türkiye tüm bölgelerde olduğu gibi Mardin ilimizde de  2 partinin siyaset yaptığı alana donüşmüştü, İYİPARTİ olarak Kutuplaştırıcı ayrıştırıcı  bu dile son vermek ve vatandaslarımızı  güçlü  3. Bir alternatif kapı olarak İYİPARTİ ye davet ediyoruz. Bu sayede Türkiye siyasetine denge geleceğini  kendi rolünü unuttuğu  Seçmene  bir veli nimet olduğunu hatırlatmak istiyoruz.

AKAR
 Parti'yi kuramaz dediler, Partiyi Kurduk.
Seçime giremez dediler seçime girdik.
Seçimde Başaramaz dediler Milletimizin desteği ile  BAŞARACAĞIZ dedik, Başardık

Henüz 6 aylık yeni bir parti iken Türkiye tarihinde bir ilki gerçekleştirerek, milletin vicdanının teceligahı olan TBMM'de %10 oy alan ilk 5 partiden biri olduk. 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde  Türkiyenin 3. Büyük partisi olduk  23 Haziran Tekrarlanan İstanbul Seçiminde İstanbul Büyüksehir Belediyesini Millet ittifakı olarak yine kazandık 

AKAR
İYİPARTİ Doğu ve Güneydoğuanadolu 24 İYİPARTİ il Başkanları olarak İstanbul daki haksızlığa son vermek için çok çalıştık Seçim Galibiyetinde Hemşerilerimiz sayesinde pay sahibi olduk Bu başarılarda emeği geçen herkesten Allah razı olsun.

AKAR
Mardin il başkanı olarak 2. yılı geride bırakan partimize tüm Mardinli hemşerilerimizi üye olmaya, il ve ilçe başkanlıklarımızın yönetim kurullarında görev almaya çağırıyorum. Mahallelerimizde, Mahalle Başkanı ve yönetim kurullarında üye olmaları İçin davet ediyorum."

İYİ Parti Mardin İl Başkanı Süleyman Akar sözlerini şöyle tamamladı:
"Türkiye'de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Çünkü -Artık biz varız.İnşallah Türkiye  İYİ olacak!" Dedi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'' Bügün Anlaşılıyorki Akp Hükümeti EYT'lilere Çözüm Olmayacak ''
'' Bügün Anlaşılıyorki Akp Hükümeti EYT'lilere Çözüm...
SONDAKİKA: AKP'li Meclis Başkanı Şentop'tan İYİ PARTİ'ye Kritik Ziyaret
SONDAKİKA: AKP'li Meclis Başkanı Şentop'tan İYİ PARTİ'ye...