İşte Bu Sevgiden Korkuyorlar ! 93 Yaşında İYİ PARTİ’li Oldu

İşte Bu Sevgiden Korkuyorlar ! 93 Yaşında İYİ PARTİ'li Oldu

işte o duygu dolu anla

18 Kasım 2019 - 07:14

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, partisinin başlattığı yeni üye kayıt kampanyası çerçevesinde teşkilatların düzenlediği programlara katılmaya devam ediyor. Dün Aydın'da bin beş yüze yakın yeni ismin İYİ Parti'ye katıldığı programda konuşan Koray Aydın bugün de İzmir'de partililerle bir araya geldi.

İZMİR'DE YOĞUN KATILIMLI, COŞKULU PROGRAM

İYİ Parti İzmir İl Başkanlığı'nın düzenlediği yeni üye kayıt kampanyası programına İYİ Parti İzmir milletvekilleri Musavat Dervişoğlu (Grup başkanvekili) ve Aytun Çıray (Milli Güvenlik Politikaları Başkanı) ile birlikte katılan Koray Aydın, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. İl, ilçe yöneticileri, GİK üyeleri ve belediye başkanlarının yanı sıra çok sayıda vatandaşın da katılımıyla gerçekleşen toplantıda coşku yüksekti.

93 YAŞINDA İYİ PARTİ'YE KATILDI

Programın en renkli anı ise 93 yaşındaki Şerife Korba'nın partiye üye olması ve parti rozetinin takıldığı an oldu. Parti rüzetini Koray Aydın'ın taktığı Şerife Korba'ya İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar ve partililer özel ilgi gösterdi.  Aydın, Korba'ya rozetini taktıktan sonra elini öptü:

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İYİ Parti'den taziye mesajı
İYİ Parti'den taziye mesajı
Batsın Sizin Müslümanlıgınız ! Çin'in Uygur Soykırımına Birleşik arap emirlikeri'nden Destek  Beraber Mücadele edelim dedi
Batsın Sizin Müslümanlıgınız ! Çin'in Uygur Soykırımına...