Flaş Haber: Hüsmen Kırkpınar İYİ PARTİ İl Başkanlıgına...

Flaş Haber: Hüsmen Kırkpınar İYİ PARTİ İl Başkanlıgına Adaylıgını Açıkladı

Flaş Haber: Hüsmen Kırkpınar İYİ PARTİ İl Başkanlıgına Adaylıgını Açıkladı

13 Ocak 2020 - 20:03

İYİ Parti'nin İzmir il kongre tarihi belli oldu. İYİ Parti İzmir 22 Mart Pazar günü sandık başına giderek il başkanını belirleyecek. Gündeme Bakış'a konuşan İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, "Kongrede adayım. Şimdiye kadar partililerimizin desteğiyle iyi bir süreç geçirdik. Yine partililerimizin desteğiyle kongrede aday olacağım. Allah hakkımızda hayırlısını versin" dedi.

 

 

Genel seçimlerde İzmir'de 2 milletvekili çıkaran yerel seçimlerde ise CHP ile işbirliği yapıp Tire Belediye Başkanlığı'nı kazanan İYİ Parti İzmir'de kongre süreci resmen başlıyor. İlçe kongrelerinin tamamlanması ardından parti il kongresini 22 Mart Pazar günü yapacak.

 

KIRKPINAR: "ADAYIM!"

 

Gündeme Bakış'a konuşan İYİ Parti İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar kongrede aday olacağını açıkladı. Kırkpınar, "Genel merkezimizin oluruyla kongre takvimiziz belli oldu. Büyük bir coşkuyla il kongremizi gerçekleştireceğiz. Yaklaşık 1.5 yıldıd parti teşkilatımızın da desteğiyle İzmir'de iyi bir süreç geçirdik. Yine partililerimizin desteğiyle kongrede aday olacağım. Allah hakkımızda hayırlısını versin" dedi.

Kaynak: https://www.gundemebakis.com/yerel-politika/iste-iyi-parti-nin-il-kongresinin-yapilacagi-tarih-kirkpinar-h45752.html

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte Yetişen Yeni Nesil ! 17 Yaşındaki Genç Annesini 15 Yerinden Bıçakladı
İşte Yetişen Yeni Nesil ! 17 Yaşındaki Genç Annesini 15...
Erdoğan'a FETÖ Ceabı ! Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış, FETÖ’nün ortağı AKP’dir!
Erdoğan'a FETÖ Ceabı ! Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış,...